KREPŠINIS (vaikinai) Regionų krepšinio lygos 2015/2016 m. čempionatas (KTU – Panevėžio r. “Aukštaitija”)

Regionų krepšinio lygos 2015/2016 m. čempionato
A diviziono I etapo, II rato  rungtynių 
TVARKARAŠTIS

Laikas

Šeimininkai

Svečiai

 

 

2016 sausio 8 d. (penktadienis)

18:00

Kauno “Sabonio krepšinio centras”

Kauno r. “Omega -United”

 

17:00

Akmenės “SC-KK Akmenė cementas” 

“Biržų “Biržai”

 

19:30

Kauno raj. “ASU/Tornado” 

Gargždų SC

 

18:00

Klaipėdos LCC tarptautinis univ. 

Anykščių KKSC-“Volupis”

 

18:00

Vilniaus “Citus”

Kauno KTU

 

18:00

Tauragės KK

Kretingos “Kretinga”

 

18:00

Kauno “LSU-Atletas”

Marijampolės “Sūduva-Mantinga-2”

 

18:00

Panevėžio r. “Aukštaitija”

Kuršėnų “Grafų baldai-Kristalas” 

 

2016  sausio 9 d. (šeštadienis)

14:00

Biržų “Biržai”

Kauno “Sabonio krepšinio centras”

 

14:00

Gargždų SC

Akmenės “SC-KK Akmenė cementas” 

 

14:00

Kauno r. ” Omega -United “

Panevėžio r. “Aukštaitija”

 

14:00

Kauno KTU

Klaipėdos LCC tarptautinis univ.

 

16:00

Kretingos “Kretinga”

Vilniaus “Citus”

 

14:00

Kauno “LSU-Atletas”

Tauragės KK

 

14:00

Marijampolės “Sūduva-Mantinga-2”

Kuršėnų “Grafų baldai-Kristalas” 

 

2016 sausio 15 d. (penktadienis)

18:00

Kauno “Sabonio krepšinio centras”

Kauno “LSU-Atletas”

 

20:00

Kauno r. ” Omega -United ” 

Vilniaus “Citus”

 

18:00

Kauno KTU

Anykščių KKSC-“Volupis”

 

18:00

Klaipėdos LCC tarptautinis univ. 

Kuršėnų “Grafų baldai-Kristalas” 

 

18:00

Panevėžio r. “Aukštaitija”

Akmenės “SC-KK Akmenė cementas” 

 

18:00

Biržų “Biržai”

Tauragės KK

 

18:00

Kretingos “Kretinga”

Gargždų SC

 

19:30

Kauno raj. “ASU/Tornado”

Marijampolės “Sūduva-Mantinga-2”

 

2016 sausio 16 d. (šeštadienis)

14:00

Vilniaus “Citus”

Kauno “Sabonio krepšinio centras”

 

14:00

Kauno “LSU-Atletas”

Kauno raj. “ASU/Tornado” 

 

14:00

Anykščių KKSC-“Volupis”

Kauno r. ” Omega -United “

 

14:00

Kuršėnų “Grafų baldai-Kristalas”

Kauno KTU

 

14:00

Klaipėdos LCC tarptautinis univ. 

Akmenės “SC-KK Akmenė cementas” 

 

14:00

Tauragės KK

Panevėžio r. “Aukštaitija”

 

14:00

Gargždų SC

Biržų “Biržai”

 

14:00

Marijampolės “Sūduva-Mantinga-2”

Kretingos “Kretinga”

 

2016 sausio 22 d. (penktadienis)

 

18:00

Kauno “LSU-Atletas”

Vilniaus “Citus”

 

 

19:30

Kauno raj. “ASU/Tornado” 

Kretingos “Kretinga”

 

 

18:00

Marijampolės “Sūduva-Mantinga-2”

Biržų “Biržai”

 

 

18:00

Gargždų SC

Panevėžio r. “Aukštaitija”

 

 

17:00

Akmenės “SC-KK Akmenė cementas” 

Kauno KTU

 

 

18:00

Kuršėnų “Grafų baldai-Kristalas” 

Kauno r. “Omega-United”

 

 

18:00

Anykščių KKSC-“Volupis”

Kauno “Sabonio krepšinio centras”

 

 

18:00

Klaipėdos LCC tarptautinis univ. 

 Tauragės KK

 

 

2016 sausio 23 d. (šeštadienis)

16:00

Kretingos “Kretinga”

Kauno “LSU-Atletas”

 

14:00

Vilniaus “Citus”

Anykščių KKSC-“Volupis”

 

14:00

Biržų “Biržai”

Kauno raj. “ASU/Tornado” 

 

14:00

Klaipėdos LCC tarptautinis univ. 

Gargždų SC

 

14:00

Kauno KTU

Tauragės KK

 

14:00

 Kauno r. ” Omega -United “

Akmenės “SC-KK Akmenės cementas”

 

14:00

Kauno “Sabonio krepšinio centras”” 

Kuršėnų “Grafų baldai-Kristalas”

 

14:00

Panevėžio r. “Aukštaitija”

Marijampolės “Sūduva-Mantinga-2”

 

2016 sausio 29 d. (penktadienis)

 

20:00

Kauno r. ” Omega- United “

Kauno “LSU-Atletas”

 

18:00

Marijampolės “Sūduva-Mantinga-2”

Gargždų SC

 

18:00

Kauno “Sabonio krepšinio centras”

Kauno KTU

 

19:30

Kauno raj. “ASU/Tornado” 

Tauragės KK

 

18:00

Vilniaus “Citus”

Klaipėdos LCC tarptautinis univ.

 

18:00

Kretingos “Kretinga”

Akmenės “SC-KK Akmenė cementas”

 

18:00

Anykščių KKSC-“Volupis”

Panevėžio r. “Aukštaitija”

 

18:00

Biržų “Biržai”

Kuršėnų “Grafų baldai-Kristalas” 

 

2016 sausio 30 d. (šeštadienis)

 

 

RKL “Krepšinio diena”

Anykščiuose

 

2016 vasario  5 d. (penktadienis)

 

18:00

Anykščių KKSC-“Volupis”

Kauno “LSU-Atletas”

 

18:00

Vilniaus “Citus”

Kuršėnų ” Grafų baldai-Kristalas” 

 

18:00

Biržų “Biržai”

Kretingos “Kretinga”

 

19:30

Kauno raj. “ASU/Tornado” 

Panevėžio r. “Aukštaitija”

 

18:00

Gargždų SC

Kauno KTU

 

18:00

Tauragės KK

Kauno r. “Omega-United”

 

17:00

Akmenės “SC-KK Akmenė cementas” 

Kauno “Sabonio krepšinio centras”

 

18:00

Marijampolės “Sūduva-Mantinga-2”

Klaipėdos LCC tarptautinis univ. 

 

2016 vasario 6 d. (šeštadienis)

 

14:00

Kuršėnų “Grafų baldai-Kristalas” 

Anykščių KKSC-“Volupis”

 

14:00

Kauno “LSU-Atletas”

Biržų “Biržai”

 

14:00

Akmenės “SC-KK Akmenė cementas”

Vilniaus “Citus”

 

16:00

Kretingos “Kretinga”

Panevėžio r. “Aukštaitija”

 

14:00

Klaipėdos LCC tarptautinis univ.

Kauno raj. “ASU/Tornado” 

 

14:00

Kauno KTU

Marijampolės “Sūduva-Mantinga-2”

 

14:00

Kauno “Sabonio krepšinio centras”

Tauragės KK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016. vasario 12 d. (penktadienis)

 

18:00

Kuršėnų ” Grafų baldai-Kristalas” 

Kauno “LSU-Atletas”

 

18:00

Anykščių KKSC-“Volupis”

Akmenės “SC-KK Akmenė cementas” 

 

18:00

Vilniaus “Citus”

Tauragės KK

 

18:00

Kauno “Sabonio krepšinio centras”

Gargždų SC

 

20:00

Kauno r. “Omega-United”

Marijampolės “Sūduva-Mantinga-2”

 

18:80

 Kauno KTU

Kauno raj. “ASU/Tornado” 

 

18:00

Klaipėdos LCC tarptautinis univ. 

Kretingos “Kretinga”

 

18:00

Panevėžio r. “Aukštaitija”

Biržų “Biržai”

 

2016. vasario 13 d. (šeštadienis)

 

14:00

Akmenės “SC-KK Akmenė cementas”

Kuršėnų  “Grafų baldai-kristalas” 

 

 

14:00

Kauno “LSU-Atletas”

Panevėžio r. “Aukštaitija”

 

 

14:00

Tauragės KK

Anykščių KKSC-“Volupis”

 

 

14:00

Gargždų SC

Vilniaus “Citus”

 

 

14:00

Marijampolės “Sūduva-Mantinga-2”

Kauno “Sabonio krepšinio centras”

 

 

14:00

Kauno raj. “ASU/Tornado” 

Kauno r. ” Omega- United”

 

 

16:00

Kretingos “Kretinga”

Kauno KTU

 

 

14:00

Biržų “Biržai”

Klaipėdos LCC tarptautinis univ. 

 

 

2016. vasario 19 d. (penktadienis)

 

18:00

Klaipėdos LCC tarptautinis univ. 

Kauno “LSU-Atletas”

 

17:00

Akmenės “SC-KK Akmenė cementas” 

Tauragės KK

 

18:00

Kauno KTU

Panevėžio r. “Aukštaitija”

 

20:00

Kauno r. ” Omega- United “

Biržų “Biržai”

 

18:00

Kauno “Sabonio krepšinio centras”

Kretingos “Kretinga”

 

18:00

 Vilniaus “Citus”

Kauno raj. “ASU/Tornado” 

 

18:00

Anykščių KKSC-“Volupis”

Marijampolės “Sūduva-Mantinga-2”

 

2016. vasario 20 d. (šeštadienis)

 

14:00

Kauno “LSU-Atletas”

Akmenės “SC-KK Akmenė cementas”

 

14:00

Panevėžio r. “Aukštaitija”

Klaipėdos LCC tarptautinis univ. 

 

14:00

Biržų “Biržai”

Kauno KTU

 

16:00

Kretingos “Kretinga”

Kauno r. ” Omega -United “

 

14:00

Kauno raj. “ASU/Tornado” 

Kauno “Sabonio krepšinio centras”

 

14:00

Marijampolės “Sūduva-Mantinga-2”

Vilniaus “Citus”

 

14:00

Gargždų SC

Anykščių KKSC-“Volupis”

 

14:00

Tauragės KK

Kuršėnų “Grafų baldai-Kristalas” 

 

 

RKL direktorius                                                                                                   Aleksas Makulavičius

Pilną tvarkaraštį galite rasti čia: [[{“fid”:”19744″,”view_mode”:”default”,”fields”:{“format”:”default”},”type”:”media”,”link_text”:”rkl_a_div_ii_rato_tvarkarastis.docx”,”attributes”:{“class”:”file media-element file-default”}}]]

19 vasario d., 2016 16:00 - 20 vasario d., 2016 12:00

KTU Chemijos rūmų sporto salė (Radvilėnų pl. 19 Kaunas)

Įtraukti į iCal
Pasiūlyk įvykį!
We are using cookies to provide statistics that help us give you the best experience of our site. You can find out more or switch them off if you prefer. However, by continuing to use the site without changing settings, you are agreeing to our use of cookies.
Sutinku