KTU krepšinio turnyras „Rektoriaus taurė 2019“

Laisvalaikio sporto renginys

Kviečiame registruotis į didžiausią tradicinį KTU krepšinio turnyrą Rektoriaus taurė 2019“!

Paraiškos forma (paspauskite): Paraiska_Application 2019.

KTU krepšinio turnyro „Rektoriaus taurė 2019“ nuostatai

Varžybų organizatorius – KTU Sporto ir sveikatingumo centras.

Varžybų vyr. teisėjas – Artūras Sukovas.

Varžybų vieta ir laikas. Turnyras vyks nuo 2019 m. spalio 20 d. sekmadieniais nuo 18:00 val. ir trečiadieniais nuo 17:00 val. Finalas gruodžio 11 d.

Registracija. Komandos paraiška Paraiska_Application 2019. Paraišką  pateikti iki 2019 m. spalio 16 d.  16:00 val. el. paštu arturas.sukovas@ktu.lt.

Burtų traukimas 2019 m. spalio 17 d. 17:00 val. KTU Chemijos sporto salės 3 aukšte, Radvilėnų pl. 19.

Dalyvavimas nemokamas.

Dalyviai:

• Turnyre gali dalyvauti KTU studentai, darbuotojai ir KTU gimnazistai.
  • Žaidėjas gali žaisti tik už vieną komandą.
  • Žaidėjai privalo turėti studentų/darbuotojų/gimnazistų pažymėjimus.
  • Studentų komandą gali sudaryti tik to pačio fakulteto ir kurso studentai.
  • Dalyviai už savo sveikatą varžybų metu atsako patys.

Taisyklės:

• Varžybos vykdomos vieno minuso sistema (pralaimėjusieji iškrenta iš tolimesnių varžybų).
  • Varžybos vykdomos pagal FIBA taisykles.
  • Finalas iš vienų rungtynių.
  • Rungtynėms teisėjauja licencijuoti Kauno miesto teisėjai.
  • Krepšinio varžybų (5×5) pravedimui skiriama 1 val.
  • Rungtynių trukmė 4 kėliniai po 10 min. (nestabdant laiko). Laikas stabdomas tik per 4–jo kėlinio 2 paskutines minutes.
  • Pertraukėlei skiriama 5 min., apšilimui prieš varžybas – 10 min.
  • Komanda per kėlinį ir pratęsimą gali pasinaudoti 1 min. pertraukėle (laikas nestabdomas).
  • Pasibaigus rungtynių laikui ir esant lygiam rezultatui rungtynės pratęsiamos 2 min.
  • Neatvykusiai ar pavėlavusiai komandai įskaitomas pralaimėjimas.

Apdovanojimai. Nugalėtojai apdovanojami medaliais, taurėmis, prizais. Komanda nugalėtoja bus apdovanota pereinamąja taure.

Daugiau informacijos: sportas.ktu.edu, „Facebook“ paskyroje „KTU Sporto ir sveikatingumo centras“, tel. +370 603 40367, el. p. arturas.sukovas@ktu.lt.

Organizatoriai pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo keisti varžybų nuostatus.