Registracija į KTU darbuotojų krepšinio turnyrą 2020

KTU DARBUOTOJŲ KREPŠINIO TURNYRO 2020 NUOSTATAI

Tikslai:

1. Propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir turiningą laisvalaikio praleidimą.
  2. Skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp Kauno technologijos universiteto (toliau – KTU) darbuotojų.
  3. Išsiaiškinti stipriausią, turnyre dalyvaujančią, KTU padalinių krepšinio komandą.

Varžybų vykdymas:

1. Varžybas vykdo KTU Sporto ir sveikatingumo centras.
  2. Turnyro startinis mokestis komandai – 70 Eur.
  3. Varžybų vyr. teisėjas Artūras Sukovas, tel. 8 603 40367, el. p. sukovas@ktu.lt.

Laikas ir vieta:

1. Turnyro pradžia – 2020 m. kovo 10 d.
  2. Varžybos vyks KTU sporto salėje (Radvilėnų pl. 19, Kaunas).

Dalyviai:

1. Varžybose gali dalyvauti tik KTU darbuotojai ir doktorantai, dirbantys bet kuriame KTU padalinyje, savanoriai (turintys sutartis su KTU).
  2. Komandos sudėtis rungtynių metu – 12 žaidėjų (paraiškoje galima registruoti neribotą kiekį asmenų).
  3. Komandos gali būti mišrios (moterų ir vyrų).
  4. Komandos privalo turėti tvarkingą krepšinio aprangą (aiškiai matomi numeriai, visų komandos žaidėjų apranga privalo būti vienodos spalvos).

Varžybų vykdymo tvarka:

1. Iki rungtynių pradžios likus 10 min. kiekvienos komandos kapitonas ar vadovas privalo pateikti komandos žaidėjų sąrašą, kurie dalyvaus rungtynėse, ir nurodyti jų aprangų numerius.
  2. Rungtynių trukmė – 4 kėliniai po 10 min. (nestabdant laiko). Laikas stabdomas tik per 4-ojo kėlinio 2 paskutines minutes.
  3. Pertraukėlei skiriama 5 min., apšilimui prieš varžybas – 10 min.
  4. Komanda per kiekvieną kėlinį ir pratęsimą gali pasinaudoti 1 min. pertraukėle (rungtynių laikas nestabdomas).
  5. Pasibaigus rungtynių laikui ir esant lygiam rezultatui, rungtynės pratęsiamos 2 min.
  6. Varžybas planuojama vykdyti pirmadieniais–penktadieniais nuo 17:00 val. Tinkamas dienas galės derintis komandų kapitonai tarpusavyje kiekvieną savaitę prieš varžybas pagal varžybų vyr. teisėjo pateiktus varžybų laikų grafikus.
  7. Varžybų sistema priklausys nuo dalyvaujančių komandų skaičiaus ir bus paskelbta iki turnyro vykdymo pradžios.

KOMANDŲ REGISTRACIJA

1. Paraiškos dalyvauti pirmenybėse turi būti išsiųstos el. paštu: arturas.sukovas@ktu.lt iki vasario 21 dienos. Registracijos pradžia 2020 m. sausio 27 d. Komandos paraiška
  2. Komandos paraiškoje turi būti pateikti šie duomenys:

2.1. Žaidėjo aprangos numeris, vardas ir pavardė.

2.2. Gimimo data (metai-mėnuo-diena).

2.3. Darbovietė.

2.4. Komandos vadovo kontaktinis tel. Nr. ir el. paštas.

2.5. Aprangos spalva.

2.6. Komandos sąrašas su dalyvių parašais, patvirtinančiais tinkamą sveikatos būklę aktyviai sportuoti bei su tuo susijusius aspektus (detaliau paraiškoje).

Apdovanojimai:

I, II ir III vietas iškovojusios komandos apdovanojamos taurėmis, dalyviai – medaliais.

Bankas: SEB bankas 70440

Mokėjimo paskirtis: „Darbuotojų krepšinio turnyras 2020. Komandos Pavadinimas starto mokestis

Organizatoriai pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo keisti Varžybų nuostatus.