Kauno KTU krepšininkai tęsia pergalingą žygį

Bendruomenė | 2015-11-30

Šį kartą, penktadienį, lapkričio 27d.,  KTU įveikė Marijampolės Sūduvos-Mantingos-2 krepšininkus 71-65 (19:17, 19:17, 15:14, 18:17). Išvykoje žaidusi Vytauto Pliaugos auklėtinių komanda nesitikėjo lengvų rungtynių. Marijampoliečiai nuolat lipdami ant kulnų neleido per daug nutolti svečiams. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 38:34. Atkakliai klostėsi ir kiti du kėliniai. Sūduvos-Mantingos-2 komanda dar bandė vytis, tačiau protingiau ir tiksliau sužaidę KTU krepšininkai išsivežė svarbią pergalę.

KTU: D.Rimkūnas 18, M.Jakštas 12, P.Knyza 9, G.Kybartas 8, E.Ignatavičius 8, M.E. Staniukaitis 8, M.Sapiega 4, A.Pelšs ir  J.Pranevičius po 2.

Marijampolės Sūduvos-Mantingos-2: Ž.Kuklierius 20, J.Davniukas 11, P.Gvazdaitis 10, A.Kulikauskas 9, G.Stankevičius 5, E.Černiauskas 4, E.Kulboka ir M.Varnagiris po 3.