KTU krepšininkai išbandė jėgas su iš Danijos atvykusia Stenhus Basketball College komanda

Bendruomenė | 2016-01-28

2016 m. sausio 27 d., trečiadienį, KTU studentai išbandė jėgas su iš Danijos atvykusia Stenhus Basketball College komanda.

Pirmąjį kėlinį KTU krepšininkai pradėjo blankokai, o svečiai iš Danijos tuo pasinaudojo ir agresyvia gynyba neleido pelnyti lengvų taškų. Taip pirmąjį kėlinį laimėjo Stenhus Basketball College 13:17. Antrajame kėlinyje tarsi pabudę KTU studentai metė vieną tritaškį po kito ir, susikrovę didžiulę persvarą, laimėjo antrąjį kėlinį rezultatu 53:28. Antroji rungtynių pusė ir toliau priklausė KTU komandai, svečiai nerado priešnuodžių prieš Vytauto Pliaugos vadovaujamą KTU komandos gynybą ir rezultatu 105:52 laimėjo KTU komanda.

KTU: M.Jakštas 19, J.Kigas 15, G.Kybartas ir D.Rinkūnas po 13, M.Zigmantavičius 12, M.E.Staniukaitis ir D.Pogužinskas po 9, J.Pranevičius 7, E.Igmatavičius 6, R.Pocius 2.
Stenhus Basketball College: M.Bjornaa 23, J.Knudsen ir P.Birk po 6, I.Xhigoli 5, J.Gjeding 3.