KTU krepšininkai nugalėjo Kuršėnų „Grafų baldus-Kristalo“ komandą

Bendruomenė | 2015-11-16

Pergalę RKL A diviziono rungtynėse šventė KTU krepšininkai, kurie savo namų arenoje 70:55 (22:15, 15:19, 13:12, 20:9) nugalėjo Kuršėnų „Grafų baldus-Kristalo“ komandą.

Nuo pirmųjų minučių Vytauto Pliaugos vadovaujama KTU komanda išsiveržė į priekį ir aktyvia gynyba spurtavo 15:0. Vėliau svečiai iš Kuršėnų sugebėjo atsitiesti ir žaidimas išsilygino. Baigiantis kėliniui Kuršėnų krepšininkai sumažino rezultatą 22-15. Antrąjį kėlinį geriau sužaidė svečiai ir po dviejų  kelinių rezultatas buvo jau 37:34 KTU krepšininkų naudai. Trečiajame kėlinyje dominavo gynyba. Abi komandos nesugebėdavo užpulti varžovų ir 13:12 laimėjo šeimininkai. Ketvirtame kėlinyje trasi atsibudę iš letargo miego KTU krepšininkai greitomis atakomis ir aktyvia gynyba žlugdė varžovus ir palaužė svečius. Rezultatu 70:55 KTU krepšininkai iškovojo penktąją pergalę.

KTU: M.Sapiega 21, G.Kybartas 19, M.Jakštas 13, A.Pelšs 8, M.E.Staniukaitis ir M.Zigmantavčius po 4, E.Ignatavičius 1.

Kuršėnų „Grafų baldus-Kristalas“:  D.Šimaitis 20, G.Kukanauskas 10, J.Ščipokas ir M.Jankaitis po 8, M.Damkus 4, A.Meškauskas ir M.Dakanis po 2, M.Keras 1