KTU krepšinio komanda RKL lygoje iškovojo pergalę prieš Vilniaus Citus

Bendruomenė | 2016-01-11

Pergalę RKL lygoje iškovojo Kauno KTU (13/6) komanda, kuri išvykoje 71:54 (24:15, 14:17, 15:5, 18:17) pranoko Vilniaus Citus (9/10).

Jau nuo pat rungtynių pradžios Vytauto Pliaugos auklėtiniai ėmėsi lyderio vaidmens. Vilniaus Citus sunkiai skynėsi kelią link svečių krepšio, o KTU studentai greitomis atakomis griovė Citus pastangas apsiginti. Tačiau antrajame kėlinyje atsipalaidavę KTU krepšininkai leido sumažinti persvarą ir po dviejų kelinių švieslentė rodė 38:32. Antroje rungtynių pusėje Vilniaus Citus nebeturėjo vilčių. Per trečiajį kėlinį Vytauto Pliaugos auklėtiniai suaktyvinę gynybą priešininkams leido pelnyti tik 5 taškus. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. KTU studentai Vilniaus Citus komandai neleido net pagalvoti apie pergalę.

KTU: D.Rimkūnas 17, D.Pogužinskas 10, M.E.Staniukaitis ir A.Pelšs po 9, G.Kybartas 6, E.Ignatavičius 5, M.Sapiega ir J.Kigas po 4.
Citus: M.Kuprijanovas 10, J.Zakas 9, T.Zdanavičius 9, A.Valiulis 9, V.Saulis 8.