KTU studentai LSKL rungtynėse prieš LCC universitetą patyrė skaudų pralaimėjimą

Bendruomenė | 2015-12-01

KTU studentai pirmadienio vakarą namuose žaisdami LSKL rungtynėse prieš LCC universitetą patyrė skaudų pralaimėjimą 44:87 (13:15, 15:22, 5:27, 11:23).

KTU studentai žaidę be komandos kapitono M.E. Staniukaičio bei keleto svarbių komandos ramsčių pirmąjį kėlinį pradėjo 3:9, tačiau spurtavę kėlinio pabaigoje prisivijo 13:15. Antrame kėlinyje rezultatą pavyko išlyginti, bet tai truko neilgai ir LCC susigrąžino persvarą 30:26. Tragiškai atakavę KTU krepšininkai nesugebėjo užpulti svečių krepšio ir rezultatas po dviejų kelinių buvo 28:37. Antrojoje rungtynių pusėje KTU krepšininkai vėl nesugebėjo užpulti LCC studentų krepšio, o svečiai metimus pataikė. Tragiškai sužaidę KTU studentai antrąją pusę nesugebėjo atsitiesti ir pralaimėjo LCC studentams.

KTU: D.Šemeklis 13, P.Valinskas 12, E.Ignatavičius 7, M.Gūra 4, M.Jakštas 3, E.Aniulis ir R.Pocius 2, M.Gelčius 1.

LCC: V.Aleksandravičius 26, A.Kačinas 16, I.Fiodorovas 12, T.Kymantas 8, J.Dumašius 7, J.Grikšas 5, P.Guša 4.