KTU studentai nusileido LCC tarptautiniam universitetui

Svarbiausios | 2016-03-01

LSKL čempionato rungtynėse KTU studentai nusileido LCC tarptautiniam universitetui 71:76.

Išvykoje žaidę KTU krepšininkai gavo šaltą dušą rungtynių pradžioje –  LCC spurtavo 4:12 ir išsiveržė į priekį. KTU studentai didžiąją rungtynių dalį buvo besivejančiųjų vaidmenyje, tačiau lipo klaipėdiečiams ant kulnų ir priešininkų per toli į priekį nepaleido. Ketvirtame kėlinyje, likus žaisti 5 minutes, rezultatas buvo 65:67, tačiau rungtynių pabaigoje metimai skriejo pro šalį ir teko pripažinti klaipėdiečių pergalę.

KTU: R.Simanavičius 22, P.Valinskas 19, R.Pocius 8, M.Zigmantavičius 7, J.Pranevičius 4, M.Gelčius 4, E.Ignatavičius 4, J.Kigas 3.
LCC: I.Staponas 20, I.Fiodorovas 16, M.Montvila 9, K.Bitsadze 6, J.Grikšas ir A.Kačinas po 5, P.Guša 4, V.Aleksandravičius 3.

Visas nuotraukas galite rasti KTU sporto centro FACEBOOK paskyroje.