LSKL čempionate KTU krepšininkai nusileido LEU studentų komandai

Bendruomenė | 2015-12-22

LSKL čempionate KTU krepšininkai nusileido LEU studentų komandai 78:82. Išvykoje rungtyniavusi KTU studentų komanda pirmavo didžiąją dalį rungtynių, tačiau, likus žaisti 5 minutes, šeimininkai išsiveržė į priekį ir KTU studentai jau nebepavijo LEU krepšininkų.

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo LEU 22:27. Antrajame kėlinyje geriau sekėsi KTU ir po dviejų kėlinių rezultatas jau buvo 49:42. Antroje rungtynių pusėje vyravo apyilgis žaidimas ir LEU šiek tiek sušvelnino rezultatą 65:60. Ketvirtajame kėlinyje vaizdas atrodė nepakitęs, komandos žaidė taškas į tašką, tačiau LEU persvėrė rezultatą savo naudai ir iki rungtynių pabaigos jį išlaikė. Rezultatu 78:82 pergalę šventė LEU krepšininkai.

KTU: M.E.Staniukaitis 29, M.Jakštas 13, J.Kigas 12, G.Kybartas 11, E.Ignatavičius 6, A.Januška 3, J.Pranevičius ir R.Pocius po 2.
LEU: T.Pauliukėnas 17, E.Dubauskas 16, T.Rimša ir A.Palaima po 13, J.Gečas 11, G.Povilauskas 7, T.Zdanavičius 5