Pirmoji KTU krepšininkų pergalė NKL

Bendruomenė | 2016-10-10

Spalio 8 dieną KTU krepšinio komanda sužaidė pirmąsias oficialias „Mezon – NKL“ lygos namų rungtynes, kuriose po atkaklios kovos įveikė svečius iš Jonavos 69:62 (20:18, 15:12, 20:19, 14:13).

Rungtynės prasidėjo KTU komandos atkarpa 11:2, tačiau per likusį kėlinio laiką šio skirtumo nepavyko išlaikyti ir po pirmųjų 10 minučių kauniečiai priekyje buvo 2 taškais 20:18.

Antrojo ketvirčio pradžią vėl sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie, vedami Mato Edgaro Staniukaičio aštuonių iš eilės pelnytų taškų, įgavo septynių taškų pranašumą (28:21). Į ilgąją pertrauką KTU komanda išėjo pirmaudama rezultatu 35:30.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę jonaviečiai per 5 minutes sugebėjo pasivyti varžovus (44:44), tačiau laiku paimta trenerio Vytauto Pliaugos minutės pertraukėlė neleido varžovams persverti rezultato į savo naudą ir po 30 minučių rezultatas buvo 55:49 KTU komandos naudai.

Paskutinio kėlinio minutės tiksėjo labai lėtai, tačiau, vedami Igno Lubučio, KTU komanda išlaikė persvarą ir džiaugėsi pirmąja pergale debiutiniam sezone 69:62.

KTU komandoje rezultatyviausiai žaidė: Ignas Labutis 18, Matas Staniukaitis 12, Rokas Stankevičius 10.

Jonavos „Sporto klubas“: Tadas Sebežiovas 18, Karolis Šarukas 16, Lukas Grabauskas 11.

Varžybų nuotraukas galite rasti KTU Sporto centro FACEBOOK paskyroje.

Ateinantį penktadienį, 2016 10 14,  KTU komanda 18:00 val. priima svečius iš Molėtų. Laukiam jūsų palaikymo.