Bendruomenė | 2016-03-18

Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse KTU savo žiūrovų akivaizdoje įveikė Gargždų SC ekipą 74:68 (10:15, 25:15, 16:20, 23:18).

Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse susitiko praeitų metų RKL B diviziono finalininkai, todėl tai garantavo itin intriguojančią kovą krepšinio aikštelėje. Rungtynių pradžioje žaidimas buvo apylygis ir, sužaidus 5 minutes, rezultatas buvo 10:9 KTU naudai. Tačiau tuomet svečiai iš Gargždų spurtavo 0:8 ir persvėrė rezultatą savo naudai.

Antrame kėlinyje KTU žaidimas darėsi vis pavojingesnis, o gynyba vis klampesnė. Spurtavę KTU krepšininkai 16:4 persvėrė rezultatą ir po dviejų kėlinių pirmavo 35:30.

Svečiai neketino taip lengvai atiduoti pergalės – po didžiosios pertraukos sugrįžę spurtavo ir persvėrė rezultatą 40:48. Bet Vytauto Pliaugos auklėtiniai taip pat atsakė atkarpa 11:2 ir po trijų kėlinių rezultatas 51:50.

Ketvirtame kėlinyje palaikomi savo sirgalių KTU krepšininkai likus žaisti 4 minutes padidino persvarą 66:57. Gargždų komanda dar bandė gelbėtis šiose rungtynėse, bet serijoje iki dviejų pergalių, KTU krepšininkai įsirašė pirmąją ir labai svarbią pergalę. Atsakomoji dvikova įvyks šį šeštadienį Gargžduose.

KTU: M.Sapiega 16, D.Pogužinskas 15, M.Staniukaitis 14, M.Jakštas 10, G.Kybartas 9, D.Rinkūnas 5, P.Knyza 3, M.Zigmantavičius 2.
Gargždų SC:  G.Sakalas ir M.Tomaševičius po 14, A.Viršilas 11, R.Jonelis  8, V.Tarolis 7, K.Mačijauskas 6, T.Maželis 5, E.Kaupaitis 3.

Daugiau nuotraukų galite rasti KTU Sporto centro FACEBOOK puslapyje.