Radijo sportas

Rinktinės | 2020-10-05

Spalio 3 d. vyko 8-asis Lietuvos trumpųjų bangų radijo ryšių maratono etapas. Dalyvių ataskaitas prašome atsiųsti per 3 dienas, t.y. iki spalio 6d. 23:59 val. Lietuvos laiku adresu tb.maratonas@inbox.lt

7-ojo LR TB maratono etapo rezultatai pateikti čia:

Šiame etape pirmąją vietą A pogrupyje užėmė KTU radijo klubo (KTU RK) narys – KTU absolventas Rimas Baltušis LY6A, antroje vietoje VDU radijo klubo atstovas, tačiau KTU absolventas Bronius Sriubas LY5O, trečioje vietoje taip pat KTU RK narys – KTU absolventas Arūnas Šilinas LY2AX.

B pogrupyje pirmą vietą užėmė taip pat KTU RK narys – KTU absolventas Mindaugas Jukna LY4L, antrą vietą – KTU RK narys – KTU absolventas vilkaviškietis Vytautas Šneideris LY2A, o trečią vietą taip pat vilkaviškietis Romualdas Čėsna LY2CQ.

C pogrupyje pirmą vietą užėmė KTU RK narys – KTU absolventas Gediminas Lučinskas LY9A, antrą vietą užėmė Jonas Bulotas LY2EW, o trečią vietą – Zigmas Narkevičius LY5CB.

D pogrupyje pirmą vietą užėmė vilkaviškietis RK“ Varpas“ narys Tomas Adomavičius LY8A, antrą vietą – KTU RK narys – KTU absolventas Vidmantas Andriuškevičius LY2SA, o trečią vietą – KTU RK narys-absolventas Augustinas Liepuonis LY4K.

Iš viso 7 maratono etape dalyvavo 51 dalyvis iš Lietuvos.

Spalio 1 d., gauti rezultatai neakivaizdinių trumpųjų bangų radijo ryšių varžybų „CANADA Winter 2019“ rezultatai. Pirmąją vietą Lietuvoje vieno operatoriaus visų diapazonų įskaitoje  pelnė KTU RK narys – KTU darbuotojas dr. Rolandas Žakelis LY5AA.

Ateinantis savaitgalis, t.y. spalio 10-11d., taip pat yra turtingas radijo ryšio bei radijo orientacijos varžybomis: spalio 10d. vyks Lietuvos sportinės radijo pelengacijos-sprinto čempionatas Kuršėnuose (Daugėlų pušynas). Startas 15:30 LMT. Detalesnė informacija telefonu: 8-682-79088.

Spalio 10-11 dienomis vyks skandinavijos šalių aktyvumo varžybos SAC SSB. Taisyklės pateiktos čia: https://www.sactest.net/blog/rules/ Varžybų ataskaitas siųsti čia: https://www.sactest.net/robot/

Nepamirškime ruoštis paskutiniam pilnąjam spalio savaitgaliui, t.y. spalio 24-25 dienomis/48 valandų trukmės varžyboms, kur vyks tolimųjų radijo ryšių pasaulio pirmenybės – SSB turas. Šiose varžybose yra klubinė įskaita, todėl prašome visus, kas gali, dalyvius skirti taškus KTU radijo klubui, įrašant club eilutėje: Kaunas University of Technology Radio Club.

Pernai, t.y. 2019 metais, KTU bendroje Pasaulio radijo klubų įskaitoje buvo 24 iš 255. Tarp dalyvavusių Pasaulio universitetų buvome pirmi, aplenkę Vytauto Didžiojo Universitetą, bei Tokijo Universitetą.

Radijo ryšiai ir radijo sportas KTU pirmų metų absolvento Arno Undraičio LY5AX – naujoko radijo sporte – akimis: https://sekunde.lt/leidinys/paneveziobalsas/radijo-bangomis-mezga-rysi-su-pasauliu/

Informaciją parengė atsakingas už KTU radijo sportą dr. Rolandas Žakelis LY5AA. +370-691-44414.