Raudondvario dvare apdovanoti 2019 m. geriausi KTU sportininkai

Bendruomenė | 2019-12-06

2019 m. gruodžio 5 d. Kauno technologijos universiteto (KTU) sportininkai rinkosi į tradicija tapusį geriausių Universiteto sportininkų pagerbimo vakarą, kuris šiemet vyko neįprastoje vietoje – Raudondvario dvare.

Vakaras prasidėjo studentų mokslinės draugijos pasirodymu – magišku sprogimu, vėliau parodomąją programą tęsė Sporto mokyklos auklėtines Karina Radžabova, Ieva Žiupkaitė ir Laura Martišiūtė, scenoje pasirodė antros vietos Ukrainos pasaulio taurės nugalėtojai – KTU studentas Nikita Zherdev bei jo partnerė iš Ukrainos, o vakarą vainikavo šventinis tortas bei Brass Bees pasirodymas.

Šiais metais geriausia KTU individualių sporto šakų komanda tapo jėgos sporto šakų rinktinė su vyr. treneriu Karoliu Urbanavičiumi priešakyje.

Geriausia 2019 m. KTU komandinių sporto šakų komanda: futbolo rinktinė su vyr. treneriu Gintaru Grigoniu.

• Tinklinis. Eibartė Ragauskytė

Taip pat buvo apdovanoti ir pagerbti radijo sporto atstovai. Rugpjūčio 3 d. vyko 26-asis Europos trumpųjų bangų radijo ryšių čempionatas, kurį organizuoja Slovėnija. Lietuva nacionalinėje įskaitoje užėmė pirmą vietą, palikdama Rusiją antroje vietoje. Trečioje vietoje liko Ukraina. Savame pogrupyje pirmą vietą iškovojo Kauno technologijos universiteto atstovas Mindaugas Jukna. Kituose savuose pogrupiuose trečias vietas iškovojo tai pat KTU atstovai: tai Albertas Pipiras ir Algirdas Spirius.
O rugsėjo pirmą savaitę net 4 dienas (3,4,5 ir 7 dienomis) vyko Europos 22-asis Sportinės radijo pelengacijos čempionatas Slovėnijoje. Jame puikiai pasirodė mūsų KTU atstovė, kuri asmeninėje įskaitoje iškovojo aukso medalį foksoringo rungtyje: tai Aušra Bartkevičienė.

Sveikiname KTU sportininkus ir linkime siekti sporto aukštumų ir ateityje.

Nuotraukos ir renginio video klipas artimiausiu metu bus įkeltos į KTU Sporto ir sveikatingumo centro Facebook puslapį.