Regionų krepšinio lygoje šeštadienį KTU iškovojo ketvirtą pergalę

Bendruomenė | 2015-11-09

2015-11-07 šeštadienį, vyko RKL A diviziono rungtynės. Susitiko namuose rungtyniavusi KTU ir Vilniaus Citus ekipos. Abi komandos turėjo po 3 pergales ir 1 nesėkmę.

Rungtynės prasidėjo kaip lygiaverčių komandų ir pirmąjį kėlinį geriau sužaidę svečiai iš Vilniaus laimėjo 16:19. Tačiau antrajame kėlinyje Vytauto Pliaugos vadovaujamiems KTU krepšininkams suaktyvinus gynybą, jie išsiveržė į priekį. Varžovams darėsi labai sunku atakuoti po kauniečių ginamu krepšiu. Aidint antrojo kėlinio sirenai rezultatas švieslentėje buvo 39:27. Antroji rungtynių pusė buvo sėkmingesnė Tado Stankevičiaus vadovaujamai Vilniaus Citus komandai. Trečią kėlinį laimėjo svečiai 5:12. Ketvirtajame kėlinyje KTU krepšininkai tarsi įjungę aukštesnę pavarą, nutolo nuo varžovų ir užtikrintai sužaidę 4 kėlinį nugalėjo šiose rungtynėse rezultatu 71:54.

KTU: Deividas Rimkūnas – 16 tšk., Matas Edgaras Staniukaitis – 14 tšk. (3 perimti k.), Matas Sapiega (5 rez. p, 3 perimti k.) ir Arturs Pelšs (8 rez.p.,6 atkv.k., 4 perimti k.) po 12 tšk., Mindaugas Jakštas ir Edvinas Ignatavičius po 6 tšk., Gintautas Kybartas – 4 tšk., Rokas Pocius – 1 tšk.

Vilniaus Citus: Tomas Zdanavičius – 18 tšk. (7 atkv.k.), Tautvydas Paliukėnas – 12 tšk., Medas Kuprijanovas – 7 tšk., Karolis Lukošiūnas – 5 tšk., Vytis Saulis – 3 tšk., Mantvydas Staniulis – 3 tšk., Rytis Meškauskas – 3 tšk., Albertas Valiulis – 3 tšk.