RKL A divizione KTU išvykoje nusileido Biržų komandai

Bendruomenė | 2016-02-24

RKL A divizione KTU išvykoje nusileido Biržų komandai 80:87.

KTU komanda puikiai pradėjusi pirmąjį kėlinį, įsiveržė į priekį ir didinto taškų skirtumą. Triukšmingai palaikomi biržiečiai neturėjo jokių priešnuodžių prieš Vytauto Pliaugos vadovaujamą komandą ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 32:19.
Antrajame kėlinyje įvyko incidentas ir buvo pašalinti po vieną žaidėją iš abiejų komandų. Po šio incidento iki antrojo kelinio pabaigos biržiečiai sumažino persvarą 46:39.
Trečiasis kėlinys buvo lemtingas. Išretėjusiomis pajėgomis KTU komanda neapsigynė nuo Biržų atakų ir į priekį paleido šeimininkus. Ketvirtame kėlinyje KTU studentai dar turėjo šansą pasivyti šeimininkus, bet pritrūko jėgų, ir pergalę šventė Biržų ekipa.

KTU: M.E.Staniukaitis 27, M.Jakštas 24, R.Pocius 7, A.Pelšs 6, J.Pranevičius 5, D.Pogužinskas ir E.Ignatavičius po 4, J.Kigas 3.
Biržai: A.Palaima 24, G.Ramonas 17, E.Dubauskas 16, E.Leipus 14, J.Gečas 10, R.Samulionis 5, T.Vinciūnas 1.

Nuotraukas galite rasti KTU FACEBOOK paskyroje KTU Sporto centras.