RKL A divizione KTU komanda iškovojo dvidešimtą pergalę šiame sezone

Bendruomenė | 2016-02-15

Šeštadienį RKL A divizione KTU komanda iškovojo dvidešimtą pergalę šiame sezone. Šį kartą išvykoje nugalėjo Kretingos ekipą 72:54.

Namuose žaidusi Kretinga rungtynes pradėjo itin agresyviai: rungtynių pradžioje padarė spurtą 0:8 ir atitrūko nuo KTU krepšininkų. Tačiau rungtynėms įsivažiavus, KTU žaidimas darėsi vis pavojingesnis, o gynyba vis klampesnė. Pirmojo kėlinio pabaigoje KTU sumažino persvarą iki 13:15.
Nuo antro kėlinio pradžios sąlygas pradėjo diktuoti KTU krepšininkai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tačiau antrojo kėlinio pabaigą geriau sužaidusi Kretingos komanda sumažino persvarą iki 30:25. Antrojoje rungtynių pusėje Kretinga nesugebėjo perlaužti puikios KTU komandos gynybos ir pergalę šventė 72:54 Vytauto Pliaugos auklėtiniai.

KTU: M.Jakštas 17; D.Pogužinskas 14; M.Sapiega 9; A.Pelšs, M.E.Staniukaitis, R.Pocius po 6; E.Ignatavičius 5; L.Andriuškevičius 4; J.Kigas 3; G.Kybartas 2.
Kretinga: M.Airošius 16; L.Jonuška 13; R.Zabita 8; J.Petrauskas 6; M.Aukselis 5; S.Markus 4; T.Pėkus 2.

Nuotraukas galite rasti KTU sporto centro FACEBOOK puslapyje.