RKL lygoje KTU krepšininkai 83:70 pranoko Panevėžio raj. „Aukštaitiją“

Svarbiausios | 2015-12-14

Penktadienį, gruodžio 11d., pergalę RKL lygoje iškovojo Kauno KTU (11/3), kuri išvykoje 83:70 (31:15, 21:19, 18:12, 13:24) pranoko Panevėžio raj. „Aukštaitiją“ (3/12).

Nuo pat susitikimo pradžios kauniečiai ėmėsi lyderio vaidmens. Šeimininkai sunkiai rado lengvus kelius link svečių krepšio, o kauniečiai greitomis atakomis griovė Aukštaitijos pastangas apsiginti. Pirmasis kėlinys baigėsi 31:15. Antrame kėlinyje žaidimas išsilygino ir Vytauto Pliaugos auklėtiniai neleido šeimininkams sumažinti persvaros. Po dviejų kėlinių rezultatas 52:34 Kauno KTU naudai.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo kaip ir pirmoji –  su aktyvia KTU gynyba. Tuomet persvara padidėjo iki 70:46.  Trečiajame kėlinyje KTU atsipalaidavo ir jau galvodami apie pergalę šiose rungtynėse leido varžovams sumažinti persvarą, tačiau finale susiėmė ir išsaugojo pranašumą.

KTU: M.Jaštas ir D.Rimkūnas po 16, M.E.Staniukaitis 14, G.Kybartas 11, D.Pogužinskas 8, J.Kigas 5, E.Ignatavičius 4, M.Sapiega ir A.Pelšs po 3, M.Gelčius 2, P.Knyza 1.
„Aukštaitija“: T.Taučius 25, A.Samalionis 11, T.Petrošaitis 10, E.Sriubas 9, D.Stonys 7, B.Nakutis ir D.Brazdeikis po 4.