Tauragės bėgime, skirtame paminėti Lietuvos karių dieną, Rimantė Vijeikytė 3 km. distancijoje iškovojo I vietą!

Svarbiausios | 2015-11-16

Sekmadienį startavo 10-asis, jubiliejinis, Tauragės bėgimas, skirtas paminėti Lietuvos karių dieną.

Registracijai į Vasaros estradą suplūdo daugiau nei penki šimtai bėgimo mėgėjų ir profesionalų.
Bėgimui registravosi tiek vaikai, tiek ir senjorai, kurie galėjo rinktis norimą nubėgti atstumą – 3, 6 ir 12  kilometrų.
Į Tauragės bėgimo mėgėjų klubo kvietimą atsišaukė ir į 2016 metų Olimpines žaidynes Brazilijoje vyksiantis maratono normatyvą įvykdęs Valdas Dopolskas. Jis 12 kilometrų distancijoje finišavo pirmas.
Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto II kurso studentė Rimantė Vijeikytė 3 km. distancijoje iškovojo I vietą (12:38), Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto I kurso studentas Linas Šarkauskas 3 km įveikė per 11:01 ir buvo šeštas.
Sveikiname!
Varžybų nugalėtojus apdovanojo pats bėgime dalyvavęs rajono meras Sigitas Mičiulis.