62-ojo Lietuvos sportinės radijo pelengacijos – sprinto 3,5 MHz čempionato rezultatai

Rinktinės | 2020-10-19

Spalio 11 d. vyko akivaizdinės varžybos: 62-asis Lietuvos sportinės radijo pelengacijos – sprinto 3,5 MHz čempionatas. Jame KTU radijo klubą atstovavo KTU studentas Rolandas Volbikas, KTU absolventas Tomas Bendikas ir KTU absolventė Vaida Pocevičienė. Iš viso čempionate dalyvavo atstovai iš 6 sporto klubų, o iš Lietuvos universitetų buvo tik KTU ir VU atstovai.

Rolandas M21 pogrupyje iškovojo aukso medalį, įveikęs trąsas per 24min ir 7 sek., Tomas M40 pogrupyje užėmė trečią vietą. Jo laikas: 44 min ir 5 sek. Vaida, po ilgo laiko pertraukos vėl sugrįžtanti į šį radijo sportą, savo kategorijoje užėmė 1 vietą. Jos laikas: 51 min ir 32 sek.

KTU atstovai iškovojo du aukso ir vieną bronzos medalius.

Sveikiname nugalėtojus!

Taip pat sportininkai ruošiasi paskutiniajam pilnajam spalio savaitgaliui, t.y. spalio 24-25 dienomis/48 valandų trukmės varžyboms, kur vyks tolimųjų radijo ryšių pasaulio pirmenybės – SSB turas. Šiose varžybose yra klubinė įskaita, todėl prašome visus, kas gali, dalyvius skirti taškus KTU radijo klubui, įrašant club eilutėje: Kaunas University of Technology Radio Club.

Pernai, t.y. 2019 metais, KTU bendroje Pasaulio radijo klubų įskaitoje buvo 24 iš 255. Tarp dalyvavusių Pasaulio universitetų buvome pirmi, aplenkę Vytauto Didžiojo Universitetą, bei Tokijo Universitetą.