Auksinis KTU gimnastų pasirodymas “Vasaros čempionate 2021”

Svarbiausios | 2021-06-21

Šių metų birželio 19 dieną Jonavoje vyko atviras Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių „Vasaros čempionatas 2021″. Paskutinėse šio sezono varžybose dalyvavo daugiau nei 300 gimnastų, kurių tarpe dalyvavo – Kauno technologijų universiteto (KTU) aerobinės gimnastikos rinktinės nariai.

Trys merginios, vilkinčios žalios spalvos marškinėlius, stovi ant scenos

Itin sėkmingai pasirodę KTU gimnastai atvirame LR čempionate 2021 iškovojo pirmąsias vietas:

Sonata Češkevičiūtė, KTU Cheminės technologijos fakulteto studentė,  moterų vienete pagerino savo asmeninį rezultatą, surinkusi 17.85 balo, iškovojo – aukso medalį. KTU Elektros ir elektronikos fakultete studijuojantis Domas Senkus atstovavo jungtinę komandą mišrios poros rungtyje ir kartu su LSU atstove Ligita Nurislanova iškovojo pirmąją vietą. Taip pat, moterų trejeto rungtyje dalyvavusios KTU studentės, Sonata Češkevičiūtė, Augustė Čičinskaitė ir Justė Stankevičiūtė, užėmė pirmąją vietą ir vainikavo KTU rinktinės pasirodymą trečiu aukso medaliu!