Balandžio 25-30 d. KTU sporto rinktinių rezultatų apžvalga: auksas Panevėžio miesto ilgų metimų čempionate

Svarbiausios | 2022-05-04
Rezultatų apžvalga. Overview of student's results

Kauno atviras pavasario ilgų metimų čempionatas

Balandžio 26-27 dienomis Kaune vyko Kauno atviras pavasario ilgų metimų čempionatas, kuriame dalyvavo 3 KTU studentai:

Jurgis Džiaugys (KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto III kuro studentas) ieties metimo rungtyje užėmė 2 vietą

Arnas Bartkevičius (KTU Statybos ir architektūros fakultetas, II kursas) ieties metimo rungtyje pelnė 5 vietą

Tautvydas Peleckis (KTU Informatikos fakultetas, II kurso studentas) disko metimo rungtyje iškovojo 5 vietą.

Panevėžio miesto ilgų metimų čempionatas

Balandžio 28 d Panevėžyje vyko Panevėžio miesto ilgų metimų čempionatas – jame KTU studentas  Gustas Pritulskis (Elektros ir elektronikos fakulteto I kurso studentas) kūjo metimo rungtyje iškovojo aukso medalį.

Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas

Balandžio 30d.  Dirkliškių miške, Trakų r. vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas vidutinėje trasoje. Varžybose dalyvavo 580 dalyvių. KTU čempionate atstovavo:

Šarūnė Riaukaitė (MIDF), Evelina Masytė (SHMMF), Gytis Paišys (EEF), Simonas Juknevičius (MIDF), Simonas Riauka (EEF), Simonas Baltūsis (IF).