Balandžio 4-10 d. KTU sporto rinktinių rezultatų apžvalga: KTU studentų iškovoti medaliai XXVIII LR aerobinės gimnastikos čempionate

Svarbiausios | 2022-04-13
Rezultatų apžvalga. Overview of student's results

XXVIII Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos čempionatas

Balandžio 9-10 dienomis Kauno r. Garliavos Sporto ir kultūros centre vyko Atviras 2022m. Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos čempionatas. KTU Aerobinės gimnastikos rinktinė dalyvavo merginų trejeto, mišrios poros, bei Aero Dance rungtyse, kuriose iškovojo bronzos sidabro bei aukso medalius bei pelnė kelialapį į Pasaulio čempionatą.

Merginų trejeto rungtyje Sonata Češkevičiūtė, Augustė Čičinskaitė ir Indrė Černiauskaitė užėmė III vietą

Mišrios poros rungtyje Edvardas Šakalys su Akvile Šaktaite tapo II vietos prizininkais

Taip pat mišrios poros rungtyje Domas Senkus ir Ugnė Urbanavičiūtė iškovojo bronzos medalius

Aero Dance rungtyje KTU komanda pelnė I vietą

Sveikiname KTU aerobinės gimnastikos rinktinės sportininkus bei KTU Aerobinės gimnastikos rinktinės Vyr. trenerę Iriną Klizienę!

Mariaus Norvaišos nuotraukos

Ant mėlynos apdovanojimų pakylos stovi trys vaikinų ir merginų poros su medaliais
Ant mėlynos apdovanojimų pakylos sėdi trys studentės, dėvinčios žalius sportinius džemperius ir šviesiaplaukė trenerė vilkinti kostiumėlį
Ant mėlynos apdovanojimų pakylos sėdi septynios studentės ir vienas studentas dėvinčios žalius sportinius džemperius ir šviesiaplaukė trenerės vilkinčios kostiumėlį

Atviras Prienų OS čempionatas

Kovo 10 d. Prienų r. Giraitiškių miške, vyko Atviras Prienų OS čempionatas, kuriame  varžėsi 340 dalyvių. Sėkmingai čempionato vidutinę trasą įveikė KTU Orientavimosi sporto rinktinės studentai. Savo amžiaus grupėje Simonas Riauka užėmė V vietą, Gytis Paišys – VI vietą, o Šarūnė Riaukaitė XII vietą.

Du studentai ir viena studentė stovi miške

Nacionalinė studentų tinklinio lyga

Balandžio 7 dieną Nacionalinės studentų tinklinio lygos čempionato susitikime su LSU komanda KTU vaikinų tinklinio rinktinė patyrė pralaimėjimą rezultatu KTU-LSU 2-3.

Kauno tinklinio mėgėjų lyga

Balandžio 4 dieną KTU merginų tinklinio rinktinės komanda išvykoje susitiko LSMU tinklininkes. KTU iškovojo pergalę LSMU-KTU 2-3.

Balandžio 6 dieną KTU tinklininkės varžybose namuose nugalėjo Bellonos komandą Bellona – KTU 2-3.