Europos trumpųjų bangų radijo ryšių čempionate Lietuva pirma

Svarbiausios | 2019-10-24

Rugpjūčio 3 d. vyko 26-asis Europos trumpųjų bangų radijo ryšių čempionatas EU TB RR 2019, kurį organizuoja Slovėnija. Lietuva nacionalinėje įskaitoje užėmė pirmą vietą, palikdama Rusiją antroje vietoje. Trečioje vietoje liko Ukraina.
Savame pogrupyje pirmą vietą iškovojo Kauno technologijos universiteto atstovas Mindaugas Jukna LY4L.
Į pogrupių dešimtukus pateko 12 lietuvių, vien tik 7 iš jų KTU atstovai. Prizininkų (TOP3) sąraše yra šeši lietuviai, o trys iš jų – KTU atstovai: tai Mindaugas Jukna LY4L, Albertas Pipiras LY5R ir Algirdas Spirius LY3B.
Kitas Europos TB RR čempionatas vyks 2020 m. rugpjūčio 1 d.
Rezultatai paskelbti bei daugiau informacijos galite rasti oficialiame EU TB RR tinklalapyje.

Nuotraukoje pateiktas Europos trumpųjų bangų radijo ryšių čempionato nugalėtojas Mindaugas Jukna LY4L iš savo varžybinės pozicijos. Akivaizdžiai matyti, kad ši sporto šaka – radijo sportas – yra techninio pobūdžio ir vystoma Kauno technologijos universitete kaip ir pridera techniškajam universitetui. Tai daro MIT, Oxfordo, Harwardo bei kiti žymūs universitetai.

Informaciją parengė: KTU radijo sporto komandos vadovas dr. Rolandas Žakelis