Kauno LAF prezidento taurės varžybų rezultatai

Svarbiausios | 2021-02-15

Nors šiuo metu sporto pasaulis yra priverstas išgyventi ne pačius lengviausius laikus, KTU lengvosios atletikos rinktinė, pradėjusi naują sezoną šio mėnesio pradžioje, ir toliau sėkmingai atstovauja Universitetą oficialiose varžybose. Šį savaitgalį, vasario 11-13 dienomis, vykusiame Kauno lengvosios atletikos federacijos (LAF) prezidento taurės varžybose, mūsų lengvaatlečiai pademonstravo solidžius rezultatus.

Kauno LAF prezidento taurės varžybose pirmose vietose finišavo Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto studentas Lukas Krikštanavičius trišuolio rungtyje ir KTU absolventas Martynas Vrašinskas 60 m barjerinio bėgimo rungtyje. Taip pat, prizinę vietą iškovojo Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto studentas Rokas Berūkštis 60 m bėgimo rungtyje – 2-oji vieta.

Septyni vaikinai bėga lengvosios atletikos takeliu Penkios merginos bėga lengvosios atletikos takeliu

Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto studentė Gedvilė Orintaitė 60 m barjerinio bėgimo rungtyje užėmė 4-ąją vietą, o 60 m bėgimo rungtyje finišavo 15-oje vietoje. Ramunė Stabingytė, Cheminės technologijos fakulteto studentė, 300m bėgimo rungtyje užėmė 6-ąją vietą, o 60 m rungtyje – 11-ta. Varžybose dalyvavęs KTU lengvaatletis Ričardas Gudonavičius, Elektros ir elektronikos fakulteto studentas, 300m bėgimo distanciją įveikė 8-tas, 60m – 11-tas. Taip pat, taurės varžybose dalyvavo net du Informatikos fakulteto studentai. Vladislovas Kofyrinas 60m rungtyje užėmė 8-ąją vietą, o Arnoldas Milkus – 12-tą. KTU absolventas Justinas Viskupaitis 800 m bėgimo rungtyje finišavo 4-tas, o 300 m distancijoje užėmė 7-ąją vietą.