KTU sporto rinktines atstovaujantys studentai spalio mėnesį vainikavo prizinių vietų medaliais!

Svarbiausios | 2021-11-05

Spalio mėnesio pabaiga KTU sporto rinkinių studentams bei treneriams buvo tikrai sėkminga – savo medalių atsargas papildė aerobinės gimnastikos, badmintono, krepšinio rinktinių sportininkai. Sveikiname sportininkus bei rinktinių trenerius pasiekus puikių rezultatų:

Spalio 29 dieną vykusiame Lietuvos aerobinės gimnastikos Taurės varžybose KTU studentai Sonata Češkevičiūtė, Augustė Čičinskaitė, Indrė Černiauskaitė, Ugnė Urbanavičiūtė, Akvilė Šarkaitė ir Domas Senkus pelnė prizinę pirmąją vietą komandinėje Aero Dance rungtyje. KTU studentas Domas Senkus kartu su Ligita Nurislanova (LSU) suaugusių amžiaus grupės kategorijoje Mišrios poros rungtyje iškovojo sidabro medalius.

Penkios merginos, vaikinas ir šviesiaplaukė trenerė, vilkintys uodai, sėdi ant baltos apdovanojimų pakylos

Du vakinai ir dvi merginos stovi ant apdovanojimų pakylos ir rankose laiko apdovanojimų taures

Šeštadienį, spalio 30 dieną Badmintono SIGNEDA-JSO taurės varžybose sėkmingai pasirodė KTU studentai Kasparas Vilkevičius, Vykintė Trakšelytė, Roberta Milašauskaitė, Pijus Balaišis bei rinktinės trenerė Rasa Šulnienė!

• Kasparas Vilkevičius mišraus dvejeto rungtyje iškovojo prizinę 1 vietą, vyrų dvejeto rungtyje pelnė 7 vietą.
  • Vykintė Trakšelytė mišraus dvejeto rungtyje iškovojo 1 vietą, moterų dvejeto rungtyje užėmė 5 vietą.
  • Roberta Milašauskaitė moterų dvejeto rungtyje pelnė bronzos medalį ir moterų dvejeto rungtyje užėmė 5 vietą.
  • Pijus Balaišis vyrų dvejeto rungtyje pelnė 7 vietą.

Studentams neatsiliko ir rinktinės trenerė Rasa Šulnienė, mišraus dvejeto rungtyje iškovojusi aukso medalį ir moterų dvejete pelniusi 2 vietą.

LSD-Žalgirio taurės rungtynėse spalio 27 dieną antroji KTU Krepšinio rinktinė namuose susirėmė su –  BC BOOM komanda dėl trečiosios turnyro vietos. Krepšininkai varžybas pabaigė pergalingu rezultatu KTU 84-79 BC BOOM, taip iškovodami bronzinį turnyro medalį. KTU—2 komanda sėkmingai pasirodė ir Kauno krepšinio mėgėjų C lygos rungtynėse namuose spalio 26 dieną iškovoję pergalę prieš KKML“MPG“ krepšininkus rezultatu KTU-2 – KKML „MPG“ 77-71.

Pirmoji KTU krepšinio rinktinė sėkmingai startavo Lietuvos studentų krepšinio lygoje 2021/2022 metų XXIV  čempionate. Pirmosiose čempionato varžybose spalio 25 dieną išvykoje  KTU krepšininkai susidūrė su Vilniaus universiteto komanda bei rezultatu 83-75 iškovojo pirmąją pergalę. Spalio 30 dieną vykusios RKL rungtynės KTU krepšininkams buvo mažiau sėkmingos – išvykoje prieš  Raseinių „Raseiniai“  komandą, KTU pralaimėjo rezultatu 81-113.

KTU studentė Ramunė Vainauskytė spalio 29 dieną dalyvavo Pasaulio  štangos  spaudimo  čempionate Vilniuje. Ramunė merginų iki 69 kg kategorijoje su 100 kg rezultatu iškovojo 5 vietą.

Paskutinį Spalio šeštadienį Kaune vyko Lietuvos studentų fechtavimosi čempionatas. Čempionate KTU vardą atstovavo studentas Ugnius Mykolaitis. Atkrintamosiose varžybose dėl bronzos medalio 1 tašku nusileidęs savo priešininkui, Ugnius iškovojo penktąją vietą.

Lietuvos studentų futbolo čempionato varžybos KTU futbolininkams paskutiniąją spalio savaitę buvo mažiau sėkmingos – spalio  26  dieną varžybose KTU – VU, KTU futbolininkai nusileido priešininkams rezultatu 0-2.