Kauno technologijos universiteto studentė Ramunė Vainauskytė tapo Pasaulio jaunimo pritūpimo rekordo savininke

Svarbiausios | 2023-11-06

Kauno technologijos universiteto Cheminės technologijos fakulteto studentė ir Jėgos sporto šakų rinktinės sportininkė Ramunė Vainauskytė savo pirmosiose varžybose sudalyvavusi dar visai neseniai – 2018 metais, šiandieną džiaugiasi Pasaulio rekordo jaunimo tarpe titulu.

Lapkričio 2 dieną Ramunė dalyvavo 8-ose Pasaulio universitetų jėgos trikovės taurės varžybose (8th World University Powerlifting Cup) Kranjska Gora, Slovėnijoje. Merginų svorio kategorijoje iki 69 kg, atlikusi visus trikovės veiksmus, Ramunė surinko 490 kg ir tapo Pasaulio universitetų jėgos trikovės taurės čempione.

Trys merginos stovi salėje ant baltos apdovanojimų pakylos. Merginoms ant kaklo užkabinti medaliai.

Mergina atliko pritūpimą su 200 kg, spaudimo rungtyje įveikė 100 kg ir atkėlimo rungtyje sėkmingai įveikė 190 kg. Būtent pritūpimo su štanga rezultatas varžybų metu garantavo 30 kg pranašumą prieš šios rungties priešininkes ir buvo užfiksuotas naujuoju Europos ir Pasaulio rekordu jaunimo tarpe.

Labai dėkojame KTU Cheminės technologijos fakultetui ir Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultetui bei jų Dekanams už KTU Jėgos sporto šakų rinktinės studentų palaikymą ir paskatinimą – fakultetų suteikta finansinė parama suteikė studentams galimybę dalyvauti šiame turnyre!

Ramunės interviu apie naująjį rekordą ir kelionę jo link vaizdo reportaže ČIA

Pasaulio universitetų jėgos trikovės taurės moterų kategorijos iki 69 kg varžybų transliacija:

Kartu su Jėgos sporto šakų treneriu Gintaru Aleknavičiumi džiaugiamės ir didžiuojamės Ramunės metų pasiekimais ir linkime naujų rekordų artėjančiais – 2024-iais!