Kovo 7-13 d. KTU rinktinių rezultatų apžvalga: Trečia vieta Lietuvos studentų krepšinio lygoje

Svarbiausios | 2022-03-15
Rezultatų apžvalga. Overview of student's results

KTU studentų krepšinio rinktinė iškovojo 3-ąją vietą Lietuvos studentų krepšinio lygoje

Paskutiniosiose Lietuvos studentų krepšinio lygos 24-ojo sezono varžybose KTU studentų krepšinio rinktinė rezultatu 64-59 įveikė Lietuvos sporto universiteto krepšininkus, taip mažojo finalo susitikime iškovodami bronzos medalius.

Sveikiname komandą!

KTU studentų krepšinio rinktinė

Regionų krepšinio lygos susitikimai

Kovo 11 dieną rezultatu 69- 85 KTU vaikinų krepšinio rinktinė varžybose namuose pralaimėjo LSU- Atletas komandai; kovo 12 diena KTU studentams buvo kur kas sėkmingesnė KTU įveikė LABAS GAS-KKSC krepšinio rinktinė iškovojo pergalę rezultatu 88-73.

Kauno rajono atviras aerobinės gimnastikos Pavasario čempionatas

Kovo 12 dieną vyko 2022 m. Kauno rajono atviras aerobinės gimnastikos Pavasario čempionatas. KTU studentai Domas Senkus ir Ugnė Urbanavičiūtė mišrios poros rungtyje užėmė I vietą. KTU aerobinės gimnastikos rinktinės studentų komandos šešetas Aero dance rungtyje tapo pirmi ir iškovojo aukso medalius.

Badmintono turnyras CHAOPAI Tournament

Kovo 12 dieną Panevėžyje vyko badmintono turnyras CHAOPAI Tournament. KTU badmintono rinktinės studentė Vykintė Trakšelytė moterų dvejeto rungtyje, poroje su  Vakare Trakšelyte užėmė pirmąją vietą.

Pijus Balaišis vyrų dvejete, poroje su Mantu Smalskiu taip pat užėmė pirmąją vietą, o mišraus dvejeto rungtyje,  poroje su Vykinte Trakšelyte liko penkti.

Keturi KTU Bandminto rinktinės studentai su trenere stovi badmintono aikštelėje
Du vaikinai studentai vilkintys juoda sportine apranga, žaidžia badmintoną badmintono aikštelėje.

Nacionalinės studentų tinklinio lygos rungtynėse

kovo 10 dieną, KTU merginų tinklinio rinktinė nusileido Klaipėdos universiteto merginų komandai rezultatu 3-2. Komandos statistiką sekite ČIA.