KTU futbolo komanda tapo mažojo futbolo turnyro, skirto Povilo Grigonio taurei laimėti nugalėtojais!

Rinktinės | 2020-09-21

Šeštadienį (rugsėjo 19 d.) vyko mažojo futbolo turnyras, skirtas Povilo Grigonio taurei laimėti. Turnyre dalyvavo šešių universitetų komandos, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes. A grupėje žaidė VU, KTU ir KU, B grupėje – LSU, VDU ir VGTU komandos.

Grupėje pačias pirmas varžybas KTU futbolo komanda žaidė prieš Klaipėdos universitetą ir pralaimėjo 2-0. Antras grupės varžybas KTU žaidė prieš Vilniaus universitetą ir laimėjo 2-0, abu įvarčius pelnė Povilas Malakas. Šiuo laimėjimu KTU savo grupėje užėmė antrą vietą ir žaidė pusfinalyje su Vilnius Gedimino technikos universiteto komanda. Šiose varžybose KTU laimėjo 3-0, įvarčius pelnė Donatas Velička, Justas Kudirka ir Genaras Samsonik. Finale KTU susitiko su Lietuvos sporto universitetu ir rungtynes laimėjo 2-0, abu įvarčius pelnė Justas Kudirka.

KTU futbolo komanda tapo mažojo futbolo turnyro, skirto Povilo Grigonio taurei laimėti, nugalėtojais!

Nuotrauka: Bea‘s photos