KTU rinktinių rezultatų apžvalga: iškovoti du aukso medaliai Lietuvos klasikinio štangos spaudimo čempionate

Rinktinės | 2023-05-16

Lietuvos klasikinio štangos spaudimo čempionatas

Gegužės 13 dieną Mažeikiuose vykusiame Lietuvos klasikinio štangos spaudimo čempionate KTU studentė Ramunė Vainauskytė svorio kategorijoje iki 76 kg iškovojo aukso medalį – štangą paspaudusi 100 kg ir tapo absoliučia nugalėtoje jaunimo grupėje. Vincentas Gintalas svorio kategorijoje iki 105 kg iškovojo auksą ir absoliučioje jaunimo amžiaus grupėje užėmė antrąją vietą.

XXIX-asis Lietuvos aerobinės gimnastikos čempionatas

Gegužės 14 dieną KTU studentės dalyvavo Lietuvos aerobinės gimnastikos čempionate ,,LITHUANIAN OPEN CHAMPIONSHIP 2023″, vykusiame Kaune. Merginų trejetasUgnė Urbanavičiūtė, Augustė Čičinskaitė ir Indrė Černiauskaitė suaugusių amžiaus grupėje pelnė trečiąja vietą.

Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas vidutinėje trasoje

Gegužės 13 dieną Trakų raj. Ruklabalių miške vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas vidutinėje trasoje. Tarp 560 dalyvių startavo keturi KTU orientacininkai: Simonas Juknevičius(MIDF), Simonas Riauka(EEF), Jonas Markevičius(EEF) ir Saulė Vilniūtė (MGMF). Visi KTU orientavimosi sporto rinktinės nariai sėkmingai įveikė sudėtingas elito grupės trasas – S. Juknevičius užėmė 5-ą vietą, S. Riauka pelnė 6-ą vietą, J. Markevičius – 7-ą vietą ir S. Vilniūtė – 5-ą vietą savo amžiaus grupėje.

Lietuvos ilgų metimų čempionatas

Gegužės 6-7 dienomis  Lietuvos ilgų metimų čempionate Palangoj dalyvavo du KTU studentai:

Jurgis Džiaugys (MIDF studentas) ieties metimo rungtyje pelnė 4 vietą (57,86m), Tautvydas Peleckis (IF studentas) disko metimo rungtyje iškovojo  6 vietą (48,47m).

Lietuvos suaugusiųjų badmintono asmeninis čempionatas

Gegužės 6 – 7 dienomis LSC sporto komplekse „Druskininkai“ vyko 61-asis Lietuvos suaugusiųjų badmintono asmeninis čempionatas. Čempionate KTU absolventas Mark Šames vyrų dvejeto rungtyje užėmė 3-4 vietą, o mišraus dvejeto rungtyje –  5 vietą.