KTU rinktinių rezultatų apžvalga: sidabro medaliai Lietuvos studentų badmintono ir aerobinės gimnastikos čempionatuose

Svarbiausios | 2022-05-11
Rezultatų apžvalga. Overview of student's results.

Lietuvos studentų badmintono čempionatas

Gegužės 8 d. Kaune vyko Lietuvos studentų badmintono čempionatas. Kauno technologijos universiteto studentų komanda (Mark Šames, Gedmantas Čepkauskas, Pijus Balaišis, Vykintė Trakšelytė, Roberta Milašauskaitė) komandiniame čempionate užėmė 2 vietą.  Čempionato pirmosios vietos prizininkais tapo Vytauto Didžiojo universitetas, Kauno technologijos universitetas pelnė 2 vietą ir bronzos medaliai atiteko Lietuvos sporto universitetui.

KTU studentų rezultatai asmeninėse vienetų varžybose:

Mark Šames (MGMF) – 3 vieta

Roberta Milašauskaitė  (IF) – 3 vieta

Pijus Balaišis  (MGMF) – 4 vieta

Lietuvos studentų aerobinės gimnastikos čempionatas

Gegužės 7 d. KTU Cheminės technologijos fakulteto sporto salėje vyko Lietuvos studentų aerobinės gimnastikos čempionatas. Kauno technologijos universitetui atstovavo KTU aerobinės gimnastikos rinktinės studentai. Komandinėje įskaitoje KTU Studentai užėmė antrąją vietą.

Mišrios poros rungtyje aukso medaliais pasipuošė ketvirtakursiai-Sonata Češkevičiūtė (CTF) ir Edvardas Šakalys (MIDF).

Merginų trejeto rungtyje antrąją vietą iškovojo Sonata Češkevičiūtė (CTF), Augustė Čičinskaitė (MGMF) ir Indrė Černiauskaitė (EVF).

Vyrų vieneto rungtyje Domas Senkus (EEF) iškovojo sidabro medalį.

Ant apdovanojimų pakylos sėdi trys juodai vilkinčios gimnastės bei du gimnastai, kurių viduryje - šviesiaplaukė trenerė
Ant apdovanojimų pakylos stovi keturi vaikinai su baltos spalvos kimono

Lietuvos dziudo jaunimo čempionatas U21

Lietuvos dziudo jaunimo U21 čempionate gegužės 8 d. KTU studentas Pijus Mikalauskas svorio kategorijoje iki 73 kg iškovojo aukso medalį.

Lietuvos ilgų metimų čempionatas

Gegužės 7-8 d. Palangoje vyko Lietuvos ilgų metimų čempionatas, kuriame dalyvavo 3 KTU studentai.

Gustas Pritulskis (EEF) kūjo metimo rungtyje (55,93m) iškovojo bronzos medalį

Tautvydas Peleckis (IF) disko metime iškovojo 5 vietą

Jurgis Džiaugys (MIDF) ieties metime iškovojo 6 vietą

Tamsiaplaukis studentas geltona ir žalia apranga atlieka rutulio metimą
Šviesiaplaukis studentas, pilka sportine apranga, atlieka ieties metimą

Lietuvos studentų futbolo lyga

Gegužės 5 d. aštuntojo Lietuvos studentų futbolo lygos turo rungtynėse prieš Vytauto Didžiojo universiteto studentus, rezultatu 2:1 KTU pralaimėjo VDU komandai. Įvartį KTU komandai pelnė Povilas Malakas. Daugiau apie rungtynes skaitykite čia.

Kauno krepšinio mėgėjų lygos “Didžiosios taurės” rungtynės

Gegužės 3 d.  KTU krepšinio komanda KKML “Didžiojoje taurėje” rungėsi su Sporto manijos krepšininkais. KTU nusileido Sporto manijai rezultatu 68-86. Gegužės 5 d.  rungtynėse prieš Fun Have, KTU krepšininkai buvo pranašesni – KTU iškovojo pergalę rezultatu 82-74. Komandos statistika KKML Didžiojoje taurėje.