KTU rinktinių rezultatų apžvalga: spalio 22 -23 d.

Svarbiausios | 2022-10-25

2022 10 23      Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos Taurės 2022 varžybos

Spalio 23 dieną 3 KTU aerobinės gimnastikos rinktinės nariai Indrė Černiauskaitė (EVF), Domas Senkus (EEF), Ugnė Urbanavičiūtė (MGMF) dalyvavo 2022 Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos Taurės varžybose, kurios vyko Ringauduose, Kauno rajone. Varžybose studentai pristatė naują choreografiją trejeto rungtyje, kuri komandai pelnė sidabro medalį – KTU studentai trejeto rungtyje pelnė II vietą.

2022 10 22  badmintono čempionatas CHAOPAI TOURNAMENT

Spalio 22 dieną 4 KTU badmintono rinktinės sportininkai žaidė badmintono čempionate CHAOPAI TOURNAMENT Panevėžyje.

Vykintė Trakšelytė (MIDF), moterų dvejeto rungtyje pelnė 3 vietą, mišraus dvejeto rungtyje –  9 vietą.

Pijus Balaišis (MGMF),  mišraus dvejeto rungtyje užėmė 9 vietą, vyrų dvejeto rungtyje  6 vietą,

Kasparas Vilkevičius (MIDF), mišraus dvejeto rungtyje liko 9 vietoje, vyrų dvejeto – 5 vietoje,

Dovilė Kuzmickaitė (EEF), žaidusi mišrus dvejeto rungtyje iškovojo 9 vietą.

2022 10 22          OS Lietuvos taurė 2022

Spalio 22-23d. Vainagiuose, Kelmės rajone vyko orientavimosi sporto varžybos Lietuvos taurė 2022, kuriose startavo net 727 dalyviai. Tarp jų elito grupėje varžėsi KTU mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto studentė Šarūnė Riaukaitė. Ji sėkmingai įveikė vidutinę (6,4km 18KP) ir prailgintą (6,8km 20KP) trasas ir savo amžiaus grupėje (M23) iškovojo III-ąją vietą.