KTU sportininkų savaitgalio pasiekimai: medaliai ir džiuginantys asmeniniai pasiekimai

Svarbiausios | 2021-05-10

Po truputį laisvėjant karantino sąlygoms, mūsų sportininkų kalendoriuose atsiranda vis daugiau renginių. Praėjusį savaitgalį KTU studentai atstovavo universiteto rinktines skirtingų sporto šakų čempionatuose ir namo sugrįžo įvairių spalvų medaliais.

Badmintono čempionate du aukso medaliai

Šeštadienį vyko RSL 59-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis badmintono čempionatas, kuriame gerai pasirodė KTU badmintono rinktinės narys Mark Šames. Jis vyrų vieneto ir mišraus dvejeto rungtyse iškovojo aukso medalius, o vyrų dvejete užėmė 5-ąją vietą.

Vaikinas mėlynos spalvos marškinėliais stovi iškėlęs dvi taures į viršųVaikinas mėlynos spalvos marškinėliais rankose laiko dvi apdovanojimų taures

Medalių gausa Lietuvos studentų aerobinės gimnastikos čempionate

Gegužės 9 dieną, sekmadienį, KTU chemijos rūmų sporto salėje vyko Lietuvos studentų aerobinės gimnastikos čempionatas “Kauno pavasaris 2021”. KTU gimnastai iškovojo 2-ąją vietą komandinėje įskaitoje bei užėmė prizines vietas kitose rungtyse.

Vaikinas ir mergina, dėvintys žalios ir juodos spalvos sportinę aprangą, stovi ant apdovanojimų pakylos ir mojuoja Vaikinas juodos spalvos triko šoka į viršų

KTU Elektros ir elektronikos fakulteto studentas Domas Senkus užėmė 1-ąją vietą vyrų vienete. Tuo tarpu, mišrios poros rungtyje Sonata Češkevičiūtė, KTU Cheminės technologijos fakulteto studentė, ir Edvardas Šakalys, KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto studentas, iškovojo 1-ąją vietą. O merginų trejeto rungtyje, mūsų sportininkės Sonata Češkevičiūtė ir Augustė Čičinskaitė, studijuojanti KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultete, užėmė 2-ąją vietą.

Mergina raudonos spalvos triko šoka į viršų Vaikinas juodos ir raudonos spalvos triko šoka į viršų

KTU dalyvavimas Lietuvos OS bėgte čempionate

Taip pat praėjusį savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos Orientavimosi Sporto (OS) bėgte čempionatas sprinto ir sprinto estafečių trasoje. Varžybose dalyvavo per 700 dalyvių, kurių tarpe Kauno technologijos universitetą (KTU) atstovavo keturi studentai: Vaiva Laurutytė, Šarūnė Riaukaitė, Viktoras Dechtiar ir Justinas Banėnas. Nors medalių iškovoti nepavyko, mūsų sportininkų rezultatai verti tik pagirų. Savo amžiaus grupėje KTU studentai V.Laurutytė užėmė 8 vietą, Š.Riaukaitė ir V.Dechtiar 9 vietos, bei J.Banėnas liko 11-oje vietoje.