KTU studentų triumfas Lietuvos studentų badmintono čempionate

Svarbiausios | 2021-04-12

Praėjusį šeštadienį, balandžio 10 dieną, Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros sporto salėje vyko Lietuvos studentų asmeninis ir komandinis badmintono čempionatas. KTU badmintono rinktinei čempionatuose sėkmingai atstovavo penki studentai: Mark Šames, Gedmantas Čepkauskas, Kasparas Vilkevičius, Kristina Kisieliutė ir Roberta Milašauskaitė, ir iškovojo net 2 medalius. KTU rinktinė iškovojo 1-ąją vietą komandinėje įskaitoje, o KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto studentas Mark Šames vyrų vieneto grupėje iškovojo 2-ąją vietą.

Kiti KTU studentų pasirodymai

Taip pat, kitas KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto atstovas Gedmantas Čepkauskas vyrų vienete iškovojo 4-ąją vietą, o Kasparas Vilkevičius, kuris studijuoja KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultete, užėmė 7-ąją vietą. Moterų vieneto rungtyje KTU Informatikos fakulteto studentė Roberta Milašauskaitė užėmė 6-ąją vietą.