Dar daugiau pergalių studentų sporte: KTU vaikinų rinktinė – XXX A. Karkausko Taurės tinklinio turnyro čempionai!

Svarbiausios | 2021-10-19

Spalio 15 – 16 dienomis vyko XXX A. Karkausko Taurės tinklinio turnyras, kuriame Kauno technologijos universitetą atstovavo merginų ir vaikinų tinklinio rinktinės. Vaikinų rinktinė iškovojo aukso medalį ir  tapo turnyro čempionais! Merginų komanda iškovojo septintąją vietą. Didžiausi sveikinimai sportininkams ir  tinklinio rinktinių trenerei Audronei Jakupkienei!

Devyni vaikinai vilkintys mėlyną sporto aprangą ir juodaplaukė trenerė stovi tinklinio salėje. Greta stovi moteris juodais garbanotais plaukais

Spalio 16 dieną, šeštadienį, Kauno technologijos universiteto krepšinio rinktinė startavo  Regionų krepšinio lygos sezone. Rungtynėse namuose KTU krepšininkai varžėsi su Kauno rajono „Omega“  komanda ir jai nusileido rezultatu 49:74.

Savaitgalį, spalio 16-17d. Palangoje vyko Orientavimosi sporto varžybos “Lietuvos taurė – 2021”, kuriose startavo ir KTU universiteto studentai: Rugilė Duliūtė, Evelina Masytė ir Gytis Paišys. Pirmąją varžybų dieną orientacininkai dalyvavo sprinto varžybose, antrąją – vidutinio nuotolio varžybose. Rugilė Duliūtė startavo elito grupėje, kur sėkmingai įveikusi abi trasas užėmė 12 vietą. Evelina Masytė ir Gytis Paišys varžėsi savo amžiaus grupės trasose, kur Gytis Paišys užėmė 4-ąją, o Evelina Masytė – 5-ąją vietas.