Lietuvos badmintono taurės finalinių varžybų 4-ąjame etape KTU studentai iškovojo 6 prizines vietas

Svarbiausios | 2019-11-18

Šeštadienį, lapkričio 16 d. Vilniuje ir Panevėžyje vyko 14-osios Lietuvos badmintono taurės finalinių varžybų 4-asis etapas. Mūsų KTU badmintono sportininkai sėkmingai užbaigė šias varžybas ir iškovojo nemažai prizinių vietų ir taurių.

Kasparas Vilkevičius vyrų vienete ir vyrų dvejete žaisdamas poroje su Giedriu Stravinsku užėmė pirmas vietas.

Roberta Milašauskaitė moterų dvejete žaisdama poroje su Juste Kazakauskaite iškovojo pirmąją vietą ir mišriame dvejete poroje su Giedriu Stravinsku – antrą.

Justė Kazakauskaitė mišriame dvejete poroje su Mantu Smalsiu užėmė trečiąją vietą.

Markas Šames vyrų vienete užėmė pirmąją vietą.

Juozas Adomaitis vyrų vienete liko septintas ir vyrų dvejete poroje su Ryčiu Vizgirda liko penkiolikti.

Gedmantas Čepkauskas vyrų vienete liko tryliktas.

Trenerė Rasa Šulnienė moterų dvejete iškovojo trečiąją vietą, o mišriame dvejete penktą.

Sveikinimai!

Keturi vaikinai ir dvi merginos stovi badmintono aikštelėje ištiesę į priekį rankas su taurėmis bei diplomais