Lietuvos lengvosios atletikos čempionate Palangoje – KTU studentų prizinės vietos

Svarbiausios | 2021-06-28

Šių metų birželio 25-26 dienomis, Palangoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Paskutinėse sezono varžybose Kauno technologijos universiteto (KTU) rinktinė iškovojo net 5 medalius. KTU studentai į Kauną sugrįžo pasipuošę visų spalvų medaliais: vienas aukso, du sidabro ir trys bronzos.

Vaikinas, dėvintis mėlynus marškinėlius atlieka ieties metimą

Net du medalius iškovojo KTU absolventas Martynas Vrašinskas. KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultete studijavęs atletas iškovojo aukso medalį 400m barjeriniame bėgime, o sidabro medaliu pasipuošė įveikęs 110m, taip pat barjerinio bėgimo rungtyje. Bronzos medalius iškovojo šie KTU studentai: Vytenis Giedraitis, KTU Informatikos fakulteto studentas, trečią vietą užėmė kūjo metimo rungtyje, trišuolio rungtyje pasižymėjo Gustas Griška, KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto studentas, bei KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto atstovas Ignas Dailidėnas  – 400m barjeriniame bėgime.

Neblogus rezultatus pademonstravo it kiti du KTU lengvaatlečiai. KTU Elektros ir elektronikos fakulteto studentas Domas Gailevičius įveikė 110m barjerinio bėgimo trasą 4-oje pozicijoje, o Karolina Jasaitė, atstovaujanti KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultetą, užėmė 4-ąją vietą karties rungtyje.

Sveikinimai visai KTU lengvosios atletikos komandai!