Lietuvos studentų jėgos trikovės čempionate – KTU studentai gerino rekordus ir skynė medalius

Svarbiausios | 2021-04-19

Šį šeštadienį, balandžio 17dieną,  LSU lengvosios atletikos manieže, vyko Lietuvos studentų jėgos trikovės čempionatas. Varžybose sėkmingai pasirodė KTU jėgos trikovės rinktinė, kuri ne tik iškovojo 3 aukso ir 2 sidabro medalius, bet ir pademonstravo įspūdingus asmeninius pasiekimus.

KTU sportininkai Čempionate, komandinėje įskaitoje, užėmė 2-ąją vietą, o asmeninėse rungtyse medalius iškovojo net penki KTU studentai.

Medalių gausa ir Lietuvos rekordas

KTU Cheminės technologijos fakulteto studentė Ramunė Vainauskytė šiose varžybose ne tik iškovojo aukso medalį (svorio kategorijoje iki 63 kg), bet ir pagerino savo asmeninį ir Lietuvos rekordus. KTU Informatikos fakulteto studentai Žydrūnas Drangis iškovojo – aukso medalį ir įvykdė meistro normatyvą (svorio kategorijoje iki 93 kg), o Rimas Povilaitis užėmė pirmąją vietą lengviausioje svorio kategorijoje iki 59 kg.

Taip pat, Liudvikas Gudas, KTU Elektros ir elektronikos fakulteto studentas, pakartojo praėjusių metų rezultatą ir iškovojo sidabro medalį svorio kategorijoje iki 120 kg. Dar vienu sidabro medaliu prie komandos prisidėjo ir Vincentas Gintalas, kuris svorio kategorijoje iki 105 kg aplenkė ne tik kitų universitetų sportininkus, bet ir du kitus KTU sportininkus.

Sveikinimai KTU stipruoliams ir vyr. treneriui Gintarui Aleknavičiui!