Lietuvos universitetų sambo čempionate KTU sportininkai tapo čempionais

Svarbiausios | 2019-11-18

2019-11-16 Vilniuje vyko Lietuvos universitetų sambo čempionatas.

Svorio kategorijoje iki 79 kg čempionu tapo KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto absolventas Kipras Mikalauskas. Šioje svorio kategorijoje dalyvavo 12 sportininkų. Kipras laimėjo 4 kovas – visas anksčiau laiko.

Svorio kategorijoje iki 62 kg čempionu tapo KTU informatikos fakulteto 4 kurso studentas Evaldas Kušlevič. Evaldas laimėjo 3 kovas – visas aiškia persvara.

K. Mikalauskas ir E. Kušlevič iškovojo teisę atstovauti Lietuvos universitetų rinktinę 2020m. Nursultane (Kazachstanas) vyksiančiame pasaulio universitetų sambo čempionate.

Pagirtinai kovojo Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto absolventas Deividas Tarulis, kuris užtikrintai laimėjo 2 kovas, tačiau pusfinalyje pirmaudamas patyrė traumą ir iškrito iš kovos dėl apdovanojimų. Rezultate jis užėmė 5- vietą.

Svorio kategorijoje iki 88 kg KTU Elektros ir elektronikos fakulteto 3 kurso studentas Artemij Ponamariov iškovojo 3 vietą.

KTU vaikinų komanda užėmė 4 vietą (iš 9 komandų) ir tik 0,5 taško nusileido MRU komandai (KTU 76,5 tšk., MRU 77 tšk.). Nugalėjo Vilniaus universiteto sambo sportininkai.
Viso čempionate dalyvavo 71 sportininkas (16 merginų, 55 vaikinai), 8 universitetai ir Kauno technikos bei Vilniaus kolegijos.

Studentus treniruoja vyr. treneris Linas Obcarskas.