Radijo sporto varžybų apžvalga

Svarbiausios | 2020-11-09

Praėjusį savaitgalį (lapkričio 7d.) įvyko 9-asis Lietuvos trumpųjų bangų radijo ryšių maratono etapas.

Šiame etape pirmąją vietą A pogrupyje užėmė KTU radijo klubo (KTU RK) narys – KTU absolventas Rimas Baltušis LY6A, antroje vietoje – Vygantas Jautakas LY2CX, trečioje vietoje taip pat KTU RK narys – KTU absolventas Rimantas Kaulakys LY5I.

B pogrupyje pirmą vietą užėmė KTU RK narys – KTU absolventas Mindaugas Jukna LY4L, antrą vietą – KTU RK narė – Karolina Vaičiūnaitė LY5XX, o trečią vietą vilkaviškietis KTU RK narys – KTU absolventas  Vytautas Šneideris LY2A.

C pogrupyje pirmą vietą užėmė KTU RK narys – KTU absolventas Gediminas Lučinskas LY9A, antrą vietą užėmė Lukas Bartkus LY1LB, o trečią vietą – Mindaugas Sidabras LY2VO.

D pogrupyje pirmą vietą užėmė vilkaviškietis RK“ Varpas“ narys Tomas Adomavičius LY8A, antrą vietą – KTU RK narys – KTU absolventas Vidmantas Andriuškevičius LY2SA, o trečią vietą – VDU RK atstovas Albinas Štaraitis LY2MM.

Iš viso 8 maratono etape dalyvavo 50 dalyvių iš Lietuvos.

Lapkričio 14-15 d., vyks čekų organizuojamos radijo ryšio varžybos OK-OM DX Contest (telegrafinis turas). Startas: lapkričio 14 d. 12:00 UTC. Trukmė: 24 valandos.

Radijo sporto komanda intensyviai ruošiasi lapkričio 28-29 dienoms/48 valandų trukmės varžyboms – tolimųjų radijo ryšių pasaulio pirmenybės – telegrafinis (CW) turas. Klubinėje įskaitoje prašome balsuoti už KTU radijo klubą, club eilutėje įrašant: Kaunas University of Technology Radio Club.