Rezultatų apžvalga: KTU Badmintono rinktinės žaidėjus ir toliau lydi pergalės

Svarbiausios | 2022-02-22
Rezultatų apžvalga #KTURINKTINIAI

JSO badmintono turnyras

Vasario 19 dieną badmintono rinktinės sportininkai dalyvavo JSO-EVERESTA badmintono turnyre, kuris vyko RIO arenoje Kaune. Sportininkus varžybose lydėjo sėkmė:

Vykintė Trakšelytė moterų dvejete iškovojo aukso medalį, mišriame dvejete poroje su Kasparu Vilkevičiumi užėmė trečiąją vietą.

Kasparas Vilkevičius vyrų vienete tapo pirmosios vietos prizininku.

Pijus Balaišis vyrų vienete užėmė antrąją vietą, o vyrų dvejete – trečiąją vietą.

Vaikinas Juoda sportine apranga su juodu KTU logotipu muša plunksninuką badmintono rakete

Vasario 17-18 dienomis vyko Kauno miesto atviras lengvosios atletikos čempionatas

Čempionate dalyvavo net septyni Kauno technologijos universiteto lengvosios atletikos rinktinės sportininkai:

Emilija Mockutė 60bb rungtyje užėmė 2 vietą, rutulio stūmimo rungtyje iškovojo bronzos medalį

Gustas Griška trišuolio rungtyje tapo vicečempionu – užėmė 2 vietą

Domas Gailevičius 60bb rungtyje tapo 3 vietos prizininku

Algirdas Asauskas šuolio į aukštį rungtyje užėmė 3 vietą

Karolina Jasaitė šuolio su kartimi rungtyje užėmė 4 vietą

Martynas Čepas dalyvavo 400m ir 200m bėgimo rungtyje. 400m bėgime Martynas užėmė – 4 vietą, 200m –  8 vietą

Simona Bukovskė šuolio į tolį rungtyje tapo 5 vietos prizininke

Regionų krepšinio lygos

rungtynėse vasario  18 dieną KTU krepšininkai pralaimėjo Plungės Olimpo komandai rezultatu KTU- Plungės Olimpas 62-76. KTU komandos statistiką Regionų krepšinio lygoje sekite Čia.

Krepšininkai baltos ir juodos spalvos sportine apranga žaidžia krepšinį

Kauno krepšinio mėgėjų lygos

rungtynėse vasario 15 dieną antroji KTU krepšinio rinktinė nusileido KKML American pizza komandai rezultatu 62-88.

Nacionalinės studentų tinklinio lygos rungtynėse

KTU vaikinų tinklinio rinktinė vasario 14 dieną nusileido VU ŠA komandai rezultatu 2-3.