Rezultatų apžvalga: KTU studentų pergalės Lietuvos lengvosios atletikos čempionate

Svarbiausios | 2022-03-01
Rezultatų apžvalga

Vasario 26-27 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas

Čempionate dalyvavo 4 KTU lengvosios atletikos rinktinės nariai:

Gustas Griška (Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto II kurso studentas) trišuolio rungtyje užėmė 2 vietą

Simona Bukovskė (Ekonomikos ir verslo fakulteto magistrantūros I kurso studentė) šuolio į tolį rungtyje tapo 3 vietos nugalėtoja

Algirdas Asauskas (Elektros elektronikos fakultetas, magistrantūros I kursas) šuolio į aukštį rungtyje užėmė 5 vietą

Karolina Jasaitė (Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto absolventė) šuolio su kartimi rungtyje užėmė 5 vietą.

Vaikinas juodos spalvos apranga atlieka šuolį į tolį
Mergina žalios spalvos apranga atlieka šuolį su kartimi

Vasario 26 dieną vyko 2022 m. Atviras Kėdainių miesto Aerobinės gimnastikos amžiaus grupių čempionatas

KTU Aerobinės gimnastikos rinktinė savo apdovanojimų sąrašą papildė dviem iškovotais medaliais. Aukso medalis iškovotas grupinėje AERO Dance rungtyje , o mišrios poros rungtyje Edvardas Šakalys ir Akvilė Šarkaitė iškovojo sidabro medalius.

KTU Aerobinės gimnastikos rinktinės nariai - septynios merginos ir vienas vaikinas, bei rinktinės trenerė stovi ištiesę rankas į priekį
Ant apdovanojimų pakylos stovi pirmosios vietos nugalėtojai - vaikinas ir mergina dėvintys baltai žalius sportinius kostiumus, bei antros vietos nugalėtojai dėvintys žalios ir juodos spalvos sportinius kostiumus

Nacionalinės studentų tinklinio lygos rungtynėse

KTU vaikinų tinklinio rinktinė vasario 21 dieną nusileido VILNIUS TECH komandai rezultatu KTU-VILNIUS TECH 2-3.