RKL Čempionato savaitgalis: KTU krepšininkų pralaimėjimas po dviejų pratęsimų ir užtikrinta pergalė

Svarbiausios | 2021-03-01

Kaip ir kiekvieną savaitę, KTU krepšinio komanda praėjusio savaitgalio Regionų Krepšinio Lygos („TOPsport–RKL“) Čempionato varžybose sužaidė dvejas rungtynes. A divizione rungtyniaujanti vaikinų krepšinio komanda pirmose rungtynėse patyrė pralaimėjimą, o antros dienos kovose iškovojo užtikrintą pergalę.

Po dviejų pratęsimų – KTU komandos pralaimėjimas

Vasario 26 d. penktadienio mače, Kauno technologijos universiteto komanda tik po ilgos ir atkaklios kovos turėjo pripažinti Plungės “Olimpas” komandos pranašumą 78:85 (15:20; 19:15; 18:22; 13:8; 8:8; 5:12). Tolygiai žaidę pirmus tris kėlinius, Universiteto komanda nedideliu skirtumu įveikė varžovus ketvirtajame kėlinyje ir taip iškovojo rungtynių pratęsimą. Vis dėl to, sužaidus net du pratęsimus, mūsų krepšininkai buvo palaužti priešininkų ekipos. Naudingiausias mūsų komandoje buvo Matas Kabašinskas, kuris surinko 24 naudingumo balus ( balus (12 tšk., 18 atk. kam., 1 as.).

Užtikrinta pergalė svečiuose

Šeštadienio (Vasario 27d.) rungtynes svečiuose sužaidusi KTU krepšinio komanda, į Kauną sugrįžo nugalėję šeimininkų komandą. Mūsų krepšininkai įrodė savo pranašumą įveikdami Ukmergės “Olimpas” komandą rezultatu 82:102 (20:27; 24:22; 22:24; 16:29). Nepaisant pralaimėto antrojo kėlinio, KTU krepšinio komanda dominavo visas rungtynes ir spurtavę ketvirtajame kalinyje, nepaliko priešininkams jokių vilčių. Kristupas Lukošius pademonstravo itin sėkmingą žaidimą ir buvo naudingiausias žaidėjas mūsų komandoje (25 tšk., 9 atk. kam, 29 naud. bal.).

RKL Čempionato rezultatai

KTU krepšinio komanda savo sąskaitoje turi 10 pergalių ir 12 pralaimėjimus bei šiuo metu turnyrinėje lentelėje užima 11-ąją vietą. Kitos RKL čempionato varžybos numatomos Kovo 5-6 dienomis.

Vasario 27d. pergalingų rungtynių  „TOPsport“ Regionų krepšinio lygos: Ukmergės „Olimpas“ – Kauno technologijos universitetas vaizdo įrašą galite pamatyti čia.

Turnyrinę lentelę ir išsamią varžybų statistiką galite rasti RKL čempionato puslapyje. Taip pat, rungtynių vaizdo įrašus, apžvalgas ir komentarus galite stebėti Youtube kanale RKL Serveris.