Rezultatų apžvalga: Algirdo Asausko auksas Lietuvos LAF taurės varžybose

Svarbiausios | 2022-02-01
rezultatų apžvalga overview of student's results. #KTURINKTINIAI

sausio 14 dieną

Šiauliuose vyko Lietuvos LAF taurės varžybos kuriose dalyvavo 3 KTU studentai:

Šuolio į aukštį rungties nugalėtoju tapo Algirdas Asauskas (Elektros elektronikos fakulteto magistrantūros I kurso studentas)

60 m barjerinio bėgimo rungtyje Domas Gailevičius (Elektros ir elektronikos fakulteto II kurso studentas) iškovojo 5 vietą

Emilija Mockutė (Cheminės technologijos fakulteto II kurso studentė) Rutulio stūmimo rungtyje tapo 8 vietos prizininke, 60 m barjerinio bėgimo rungtyje pelnė 12 vietą

(Vesta Foto nuotrauka)

Vaikinas mėlynais marškinėliais atlieka šuolį er kartį
Studentas žaliais marškinėliais su KTU logotipu rankose laiko futbolo kamuolį

sausio 29 dieną

KTU futbolininkai sužaidė antrose šio sezono Lietuvos studentų salės futbolo čempionato varžybose.  Susitikimą su Kauno kolegijos komanda, KTU futbolininkais pabaigė rezultatu  KTU – KK 8-1

Čempionatas dar tik prasidėjo, tad palaikykite KTU futbolininkus tolimesnėse varžybose:

Vasario 5 dieną 13:00 val. KTU-LSURadvilėnų pl. 19, Kaunas

Sausio 28 dieną

Regionų krepšinio lygos rungtynėse namuose prieš Raseinių Raseiniai komandą, KTU krepšininkai pralaimėjo priešininkams Raseinių Raseiniai- KTU 69-74

Sausio 29 dieną

KTU krepšininkai susirėmė Regionų krepšinio lygos rungtynėse su Akmenės Patiriots komanda. Varžybos pasibaigė rezultatu Akmenės Patiriots-KTU 58-91