Savaitės rezultatai: KTU sportininkų prizinės vietos badminto bei lengvosios atletikos varžybose

Svarbiausios | 2022-01-18
Savaitės rezultatai. KTU ACTIVATed
Sporto salėje futbolo kamuolį varosi studentas vilkintis mėlyną sportinę aprangą. Greta jo bėga vaikinas vilkintis baltą sportinę aprangą

sausio 15 dieną

KTU futbolininkai startavo pirmosiose Lietuvos studentų salės futbolo čempionato varžybose.  Susitikimą su VDU komanda, KTU futbolininkais pabaigė rezultatu  KTU – VDU 5-2

Čempionatas dar tik prasidėjo, tad palaikykite KTU futbolininkus tolimesnėse varžybose:

Sausio 29 dieną 12:00 val. KTU-KKRadvilėnų pl. 19, Kaunas
Vasario 5 dieną 13:00 val. KTU-LSU, Radvilėnų pl. 19, Kaunas

Tarptautiniame badmintono turnyre „Auksinė plunksna“, vykusiame Šiauliuose, KTU studentai pelnė prizines vietas:

Mark Šames ir  Gedmantas Čepkauskas vyrų dvejeto rungtyje iškovojo aukso medalius ir pelnė 1 vietą

Kasparas Vilkevičius  ir Vykintė Trakšelytė mišrus dvejeto rungtyje tapo 3 vietos prizininkais

Bei Pijus Balaišis mišraus dvejeto rungtyje iškovojo 4 vietą

Badmintono aikštelėje stovi vaikinas rudais plaukais, vilkintis geltonus marškinėlius. Vaikinas rankose laiko badmintono raketę
Šviesių plaukų sportininkas lengvosios atletikos maniežo aikštelėje šoka į tolį

sausio 14 dieną

vyko Kauno sporto mokyklos „Startas“ taurės varžybos, kuriose dalyvavo ir KTU lengvosios atletikos rinktinės studentai

Rokas Berūkštis  (KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto III kurso studentas) pelnė 3 vietą 60m bėgimo rungtyje

Emilija Mockutė (KTU Cheminės technologijos fakulteto II kurso studentė) 60 barjerinio bėgimo rungtyje iškovojo 2 vietą, o  šuolio į tolį  rungtyje pelnė 3 vietą

Gustas Griška (KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto II kurso studentas) šuolio į tolį rungtyje tapo 2 vietos prizininku

Sausio 14 dieną

Regionų krepšinio lygos rungtynėse svečiuose prieš OMEGA komandą, KTU krepšininkai nusileido priešininkams OMEGA- KTU  71-64

Sausio 15 dieną

KTU krepšininkai susirėmė Regonų krepšinio lygos rungtynėse su LLC komanda. Varžybos pasibaigė rezultatu KTU – LCC 81-85

Studentas vilkintis juodai baltą krepšinio aprangą varosi kamuolį krepšinio aikštelėje. Priešais jį bėga sportininkas vilkintis tamsai raudonos spalvos sportinę aprangą su VDU logotipu