Savaitės rezultatai: KTU studentų pergalės badmintono turnyre “Kavos Eros Taurė”

Svarbiausios | 2022-01-24
KTU ACTIVATed Savaitės rezultatai. Moteris geltonais šortukais ir vyras mėlynais marškinėliais žaidžia badmintoną badmintono aikštelėje

sausio  22 dieną

Panevėžyje vyko badmintono turnyras “Kavos Eros Taurė”, kuriame  dalyvavo 157 žaidėjai iš visos Lietuvos. Turnyre dalyvavo KTU badmintono rinktinės sportininkai bei iškovojo prizines vietas:

Vykintė Trakšelytė mišraus dvejeto rungtyje, poroje su Kasparu Vilkevičiumi tapo pirmosios vietos prizininkais.

Kasparas Vilkevičius su Gyčiu Vizgirda vyrų dvejeto rungtyje tapo sidabro medalių laimėtojais.

Vykintė Trakšelytė moterų dvejete su Rasa Šulniene  iškovojo 3 vietą.

Pijus Balaišis vyrų dvejeto rungtyje užėmė 3 vietą, o vyrų vieneto rungtyje 5 vietą.

Gedmantas Čepkauskas vyrų dvejeto rungtyje užėmė 5 vietą, bei  mišraus dvejeto rungtyje – 7 vietą.

KTU Badmintono rinktinės Vyr. trenerė Rasa Šulnienė mišriame dvejete iškovojo 1 vietą.

Sveikiname KTU Badmintono rinktinę su puikiu pasirodymu turnyre!

Stovi šeši KTU bandmintono rinktinės nariai studentai ir trenerė
Ant pirmosios vitos pakylos stovi trenerė šviesiais plaukais ir studentas vilkintis mėlynus marškinėlius
Studentas mėlynais marškinėliais ir studentė juodais marškinėliais laiko badminono raketes
Studentas raudonais marškinėliais muša plunksninuką bandmintono rakete
Mergina garbanotais plaukais, juodais raškinėliais muša tinklinio kamuolį

sausio 17 dieną

Nacionalinės Studentų Tinklinio Lygos varžybose prieš LSMU komandą, KTU merginų tinklinio rinktinė laimėjo rezultatu  LSMU-KTU 1-3

sausio 20 dieną

KTU studentams vyko net dvejos Kauno Tinklinio Mėgėjų Lygos varžybos. KTU merginų komandos iškovojo pergalę prieš Kauno kolegijos komandą rezultatu 3-0. KTU vaikinų tinklinio komanda susitikime su Širvintų SK ,,Briedis” taip pat iškovojo pergalę rezultatu 3-2.