Savaitės sporto apžvalga: KTU rinktinių studentų prizinės vietos paskutiniuosiuose 2021-ųjų metų čempionatuose

Svarbiausios | 2021-12-20

Artėjant 2021-ųjų metų pabaigai, galime pasidžiaugti puikiais KTU sporto rinktinių rezultatais bei paskutiniaisiais šių metų laimėjimais.

Gruodžio 15 d. Kaune vyko LSU atviras lengvosios atletikos čempionatas Z.Šveikausko ir A.Stanislovaičio taurėms laimėti. Čempionate dalyvavo ir puikių rezultatų pasiekė net 6 KTU studentai:

Algirdas Asauskas (Elektros elektronikos fakultetas) iškovojo 2 vietą ir pelnė sidabro medalį šuolio į aukštį rungtyje

Emilija Mockutė (Cheminės technologijos fakultetas) rutulio stūmimo rungtyje pelnė 3 vietą

Viktorija Ivickytė (Cheminės technologijos fakultetas) užėmė 5 vietą 300 m bėgime

Rokas Berūkštis (Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultetas) tapo 6 vietos prizininku 60 m bėgime

Domas Gailevičius (Elektros ir elektronikos fakultetas) užėmė 8 vietą 60 m bėgime

Gustas Pritulskis (Elektros ir elektronikos fakultetas) rutulio stūmimo rungtyje užėmė 9 vietą

Vaikinais mėlynais marškinėliais ir juodomis kelnėmis šoka per kartį į aukštį

Savaitgalį, gruodžio 18 dieną Jonavoje vyko Lietuvos aerobinės gimnastikos “Kalėdinis turnyras 2021”, kuriame KTU sportininkų komanda AeroDance rungtyje iškovojo aukso medalį, bei Mišrios poros rungtyje KTU studentas Domas su Ligita (LSU) taip pat užėmė pirmąją vietą. Su puikiais rezultatais sveikiname studentus bei aerobinės gimnastikos rinktinės trenerę Iriną Klizienę!

Šešios gimnastės, vienas gimnastas ir šviesiaplaukė trenerė stovi salėje ištiesę rankas į priekį

Gruodžio 18 d. Trakuose vyko Lietuvos studentų uždarų patalpų irklavimo čempionatas bei Atviras uždarų patalpų Lietuvos irklavimo čempionatas. KTU studentas Aidas Greivys Lietuvos čempionate vaikinų iki 23 metų amžiaus grupėje su rezultatu 06:04,6 užėmė 2 vietą. Lietuvos studentų čempionate Aidas užėmė 6 vietą.

Kauno krepšinio mėgėjų lygoje Kauno technologijos universitetui atstovaujanti antroji KTU krepšinio rinktinė praėjusią savaitę džiaugėsi naujomis pergalėmis. Gruodžio 13 dienos  rungtynes KTU-2 – KKML Black Mamaba  KTU studentai laimėjo rezultatu 77-74. Gruodžio 14 dieną susitikimą su Tyla-Startas komanda  KTU krepšininkai  laimėjo net 63 taškų persvara – KTU-2 Tyla-Startas  120-57.

Kauno Tinklinio Mėgėjų Lygos KTU merginų tinklinio komandos susitikimas su Jonavos Aušrinė-Timaras komanda gruodžio 13 dieną buvo sėkmingas – KTU merginų komanda laimėjo rezultatu KTU – Jonavos ,,Aušrinė-Timaras” 3 – 2. Vaikinus Kauno Tinklinio Mėgėjų Lygos varžybose praėjusią savaitės taip pat lydėjo sėkmė – varžybose gruodžio 16 dieną KTU tinklininkai rezultatu 3 – 0 iškovojo pergalę prieš Kauno kolegijos komandą.