Savaitgalio apžvalga: KTU studentų laimėjimai Lietuvos čempionatų kovose

Svarbiausios | 2021-04-26

Praėjusį šeštadienį, balandžio 24 dieną, vyko net kelios svarbios kovos KTU sporto rinktinių nariams. Lietuvos dziudo čempionate buvo iškovoti visų spalvų medaliai, o Lietuvos badmintono taurės varžybose – sėkmingas ne tik mūsų studento pasirodymas, bet ir trenerės startas.

Dziudo čempionate neišvengta kovos tarp komandos draugų

Lietuvos dziudo studentų čempionatas buvo itin spalvingas KTU sportininkams, kurie į namus grįžo pasipuošę trijų spalvų medaliais. Čempionu svorio kategorijoje iki 60 kg tapo KTU studentas Rimas Povilaitis, o Mindaugas Timas iškovojo sidabro medalį svorio kategorijoje iki 100 kg.

Kitose prizinių vietų kovose susirungti teko net keliems KTU dziudo sporto atstovams. Kovoje dėl bronzos medalio svorio kategorijoje iki 90 kg KTU studentas Kipras Mikalauskas įveikė savo komandos draugą Justą Pauparį ir taip užpildė spalvingą medalių kolekciją – bronza. Taip pat, svorio kategorijoje iki 82 kg dėl bronzos medalio kovojęs KTU rintinės narys Marius Gaigalas, deja, turėjo pripažinti priešininko pranašumą.

16-oji Lietuvos badmintono taurė – pirmasis etapas

Taip pat, šeštadienį Kaune vyko Lietuvos badmintono taurės varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė KTU badmintono rinktinės narys Mark Šames, KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto studentas. Jis vyrų vieneto rungtyje iškovojo 1-ąją vietą, o vyrų dvejete užėmė – 3-iąją. KTU komandos vyr. trenerė R. Šulnienė taip pat pasižymėjo geru startu šiose varžybose. Trenerė Rasa moterų dvejete iškovojo 1-ąją vietą ir mišraus dvejeto kovose užėmė 2-ąją.

Nuoširdūs sveikinimai mūsų sportininkams ir jų treneriams!