Studentų čempionatų apžvalga: darbingas ir sėkmingas savaitgalis KTU sportininkams

Svarbiausios | 2021-04-19

Praėjusį savaitgalį Lietuvos studentų čempionatuose vyko ne vienerios varžybos ir turnyrai. Kauno technologijos universiteto (KTU) studentai sportininkai ne tik atkakliai gynė Universiteto garbę, bet ir iškovojo įvairių spalvų medalius.

Šachmatų čempionate – bronzos medalis

Balandžio 17d. vykusiame Lietuvos studentų greitųjų šachmatų čempionate KTU atstovas Laurynas Miknevičius užėmė garbingąją 3-ąją vietą, o merginų pogrupyje 4-oje vietoje liko mūsų sportininkė Agnė Semonavičiūtė.

Stalo teniso čempionato rezultatai

Taip pat, praėjusį šeštadienį į Vilnių suvažiavo geriausi visos šalies studentai į Lietuvos studentų stalo teniso čempionatą. Šiame Čempionate vyko tiek vienetų, tiek komandinių rungčių kovos. KTU stalo teniso rinktinės vaikinai užėmė 4-ąją vietą, o KTU absolventė Ugnė  Baskutytė iškovojo sidabro medalį vienetų rungtyje.

Mergina dėvinti žalsvios spalvos marškinėlius muša kamuoliuką stalo teniso rakete

Vaikinas, dėvintis mėlynos spalvos marškinėlius muša kamuoliuką stalo teniso rakete

KTU studentams sidabro ir bronzos medaliai Sambo čempionate Keturi vaikinai, dėvintys raudonos spalvos kimono, stovi ant mėlynos apdovanojimų pakylos

KTU sambo rinktinės atstovai sėkmingai dalyvavo Lietuvos sambo atvirame čempionate, kuriame iškovojo net kelis medalius. KTU studentas Kipras Mikalauskas svorio kategorijoje iki 88 kg iškovojo sidabro medalį, tik vienu tašku pralaimėjęs finalo kovoje. Toje pačioje kategorijoje rungtyniavęs kitas KTU atstovas Mindaugas Timas iškovojo – bronzos medalį. Taip pat, M. Timas dalyvavo ir kovinio sambo varžybose, kuriose pavyko iškovoti 3-ąją vietą.

Pasibaigė RKL čempionato aštuntfinalio kovos

Praėjusią savaitę vyko RKL čempionato A diviziono atkrintamųjų etapo kovos, kurios turėjo atverti duris į finalo ketverto varžybas. KTU krepšinio komanda serijos kovose iki 3 pergalių nusileido Akmenės raj. ekipai „Patriots-Cementas“  ir užbaigė turnyrą 11-oje vietoje (3-1).

KTU krepšininkai atidavė visas savo jėgas šios serijos varžybose, tačiau taip ir nepavyko iškovoti kelialapio į ketvirtfinalio etapą. Pastarųjų dienų įvykiai susiję su COVID-19 viruso negandomis, ne tik sukliudė KTU ekipos treniruočių ciklą, bet ir įtakojo visą serijos eigą. Balandžio 15 d. po pratęsimo pavyko iškovoti itin svarbią pergalę prieš Akmenės rajono komandą rezultatu 95:94, tačiau šeštadienio mače mūsiškiams nepavyko atsilaikyti ir teko pripažinti priešininkų pranašumą 56:79.

Daugiau apie RKL kovas ir vyr. trenerio komentarą po pergalingų varžybų rasite oficialiame RKL puslapyje.

Vaikinas juodos spalvos krepšinio apranga varosi krepšinio kamuolį, jį vejasi vaikinas dėvintis baltos spalvos krepšinio aprangą Šeši KTU krepšinio rinktinės sportininkai, dėvintys juodos spalvos aprangas, sėdi ant žaidėjų suolelio

Sveikiname čempionatų prizininkus, jų trenerius ir sakome nuoširdų AČIŪ visiems mūsų sportininkams už pastangas ir atsidavimą!