XXVII-ajame Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos čempionate – pirmoji vieta ir kelialapis į Pasaulio čempionatą

Svarbiausios | 2021-04-28

Praėjusį savaitgalį, 2021 m. balandžio 24-25 dienomis, vyko XXVII-asis Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos čempionatas. KTU aerobinės gimnastikos rinktinė bendroje komandinėje įskaitoje iškovojo I-ąją vietą, bei du sidabro medalius mišrios poros ir trio rungtyse!

Suaugusiųjų amžiaus kategorijoje pergalių netrūko

Mišrios poros rungtyje KTU Cheminės technologijos fakulteto studentė Sonata Češkevičiūtė ir KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto studentas Edvardas Šakalys laimėjo sidabro medalius. Taip pat, moterų vieneto rungtyje atstovavusi Sonata Češkevičiūtė užėmė garbingąją 5–ąją vietą.

KTU rinktinės narės Augustė Čičinskaite, Justė Stankevičiūtė ir Sonata Češkevičiūtė merginų trejeto rungtyje užėmė 2-ąją vietą.

Kelialapis į 2021 metų pasaulio čempionatą

Jungtinę rinktinę atstovavęs KTU studentas Edvardas Šakalys kartu su LSU (Viktorija Treigytė) ir GS “Olympia” (Karolis Lukaševičius) komandų nariais užėmė 1-ąją vietą ir iškovojo kelialapį į Pasaulio aerobinės gimnastikos čempionatą, kuris vyks gegužės mėnesį Azerbaidžane, Baku!

Nuoširdžiausi sveikinimai mūsų studentams ir itin sėkmingo pasirodymo, pavergiančio viso pasaulio akis, Edvardui!